Součástí pobytu jsou dvě přenocování, snídaně a večeře formou bohatého bufetu a volný vstup do hotelového bazénu, vířivky, sauny a posilovny.

A jak se zapojíte do soutěže? Stačí, když správně odpovíte na tři soutěžní otázky a budete mít štěstí při losování.

Otázky:
1. Jak se jmenuje restaurace v nejvyšším patře hotelu Horizont?
2. Do kolika let věku mají děti pobyt v hotelu Horizont zdarma?
3. Kolikáté „Gastronomické dny šéfkuchaře Jiřího Švestky" se konají v Horizontu na přelomu listopadu a prosince letošního roku?

Správné odpovědi posílejte do pátku 29. listopadu 12 hodin na e-mailovou adresu: miroslava.kamenikova@denik.cz.

Nezapomeňte uvést vaši adresu a telefonní kontakt, abychom vás v případě výhry mohli ihned kontaktovat. Pokud si s odpověďmi nevíte rady, napovíme vám, že je pravděpodobně najdete na internetových stránkách hotelu www.hotelhorizont.cz.

Jména výherců budou v sobotu 30. listopadu zveřejněna nejen v tištěném vydání Krkonošského deníku, ale také na jeho Facebooku a na našem webu www.krkonosskydenik.cz.

Soutěž Deníku: Uhádněte nové poslance!

Východní Čechy – Čtenářská soutěž o co nejvíc uhodnutých jmen nových 21 poslanců za východní Čechy jde do finále! Na své tipy máte čas již jen do páteční 14. hodiny.

Zatím většina hlasujících čtenářů nejvíc věří kandidátům ČSSD, která podle počtu tipovaných jmen bude jasným vítězem voleb. Stále více šancí  čtenáři dávají rovněž lídrům hnutí ANO, do sněmovny tipující posílají také lídry ODS, TOP 09, komunistů a lidovců.

Z jednadvaceti poslanců jich bude 11 za Královéhradecký a 10 za Pardubický kraj. Tipování správných jmen je o to nevyzpytatelnější, že vedle neznámých výsledků za celé strany mohou složením poslanců výrazně zamíchat preferenční hlasy.

Vítězný čtenář, který uhodne nejvíc správných jmen, obdrží od Deníku 30litrový petajner (jednorázový plastový sud) královédvorského piva Tambor. Druhý nejúspěšnější čtenář vyhraje 20litrový petajner a třetí dárkové balení lahvového piva Tambor.

V případě rovnosti počtu správných jmen vyhraje čtenář, který svůj tip zaslal dříve. Tipy na poslance posílejte na e-mailovou adresu kamil.dubsky@denik.cz pod heslem volební soutěž. Nezapomeňte připojit svoje telefonní číslo a adresu bydliště. Hlasování bude ukončeno při zahájení voleb, tedy v pátek 25. října ve 14 hodin.

Kandidátky najdete na webu vašeho deníku, např. na hradecky.denik.cz/volby.