A jak se lze do soutěže zapojit? Stačí, když správně odpovíte na všechny tři soutěžní otázky a budete mít štěstí při losování. Neseďte proto za pecí a vyrazte do soutěže o pobyt v Peci, která si stále zachovává malebnost tradičního horského střediska. Současně zde však najdete všechny služby, které pro dobrou zábavu, zážitky i následující odpočinek potřebujete.

A – Součástí nabídky hotelu Horizont „Lyžařský balíček se skipasem" je také sleva na zapůjčení lyžařského vybavení v hotelové půjčovně ve výši: 1) 10 %;  2) 20% ;  3) 30%.

B – Hotel Horizont jednou ročně pořádá oblíbené „Gastronomické dny šéfkuchaře Jiřího Švestky". Jaký ročník je na pořadu letos? 1) pátý; 2) desátý; 3) patnáctý.

C – Jak se jmenuje nabídka hotelu Horizont na uspořádání vánočního firemního večírku ve SKY CLUBU 18, baru a restauraci v nejvyšším patře hotelu s výhledem na Pec pod Sněžkou a okolní kopce? 1) Firemní setkání; 2) Vánoce v oblacích; 3) Nebeská zábava.

Správné odpovědi posílejte do pondělí 30. listopadu do dvanácti hodin na e-mailovou adresu: michaela.strakova@denik.cz.

Nezapomeňte uvést svou adresu a telefonní kontakt, abychom vás v případě výhry mohli ihned kontaktovat.

Pokud si s odpověďmi nevíte rady, napovíme vám, že je pravděpodobně najdete na  webových stránkách hotelu www.hotelhorizont.cz. Jméno výherce bude zveřejněno v úterý 1. prosince nejen v tištěném vydání Krkonošského deníku, ale také na jeho Facebooku a na webu www.krkonosskydenik.cz.

(OBJEVTE SVŮJ HORIZONT… www.hotelhorizont.cz)