Cena vstupenek na místě je 490 korun. Do pátečních 22 hodin ale můžete sehnat lístek v síti Ticketportal  za 450 korun. Děti do 8 let a ZTP mají vstup zdarma. Věk dítěte je nutné prokázat při vstupu do areálu platným průkazem s fotkou dítěte.Kasa bude otevřena od 14.30 hodin. Předpokládaný konec akce je naplánován na 23 hodin.

„Pro vaše ratolesti máme připravené různé soutěže, trampolínu, skákací atrakci, prolejzačku, malování na obličej atd. Prosíme, dbejte zvláště v této zóně zvýšeného dohledu nad svými dětmi. Děkujeme za spolupráci," uvádí organizátoři akce.

Kromě bohatě zásobených barů bude v areálovém městečku umístěno i několik stánků s pestrou nabídkou jídla, pití, čerstvých ovocných šťáv nebo koktejl bar.

Kolem areálu platí zákaz parkování mimo vyhrazená parkoviště. Parkoviště se nachází přibližně tři minuty od areálu. A přijde vás na sto korun za den.

Z Pardubic do Svojšic odjíždí první autobus ve 14.30 hodin. Potom bude jezdit v intervalu půl hodiny.   Autobusy odjíždí z „nultého" nástupiště uvnitř areálu hlavního autobusového nádraží. Autobusy budou pro orientaci polepené plakáty akce Tomáš Klus Svojšice 2015. Minimální počet cestujících ve voze musí být 10 osob, posléze se doprava ukončí.

Můžete přespat

Pokud nechcete jet v noci domů, máte možnost zde přenocovat ve stanovém městečku. Kdo si zaplatí parkoviště, má stanování zdarma. Ostatní za místo zaplatí padesát korun.  „Stanové městečko není hlídané. Nenechávejte si ve stanech žádné věci, buďte opatrní a obezřetní. Ve stanovém městečku je zákaz rozdělávání ohně, grilování, vnášení skla nebo lahví," upozorňují organizátoři.

Pokud toužíte mít doma zbrusu nové CD Tomáše Kluse, stačí správně odpovědět na soutěžní otázku. Ta zní: Kdy se Tomáš Klus narodil? Odpověď posílejte do pátečních (26. 6.) 18 hodin na e-mail jan.pruska@denik.cz a nezapomeňte připojit své jméno, telefonní číslo a do předmětu napište Tomáš Klus.

Výhru vylosovaným šťastlivcům předáme příští týden. Od pondělí totiž teprve začíná oficiální distribuce nové desky.

Do Výravy tentokrát přijede kapela 5P s Lubošem Pospíšilem

Výrava - Zpěvák, kytarista a skladatel. Luboš Pospíšil se na české hudební scéně pohybuje už desítky let, v současné době koncertuje s obnovenou kapelou 5P.

Tu dále tvoří kytarista Mirek Linhart  a o generaci mladší muzikanti: klávesista a kapelník Ondřej Fencl, bubenice Pája Táboříková  a baskytarista Martin Štec. Právě tato kapela vystoupí už tento pátek na letním parketu ve Výravě.

Kromě ní tu zahraje ještě Tony Ducháček s kapelou Garage nebo Spektrum. Chcete si večer ve Výravě užít i vy? S Deníkem můžete úplně zdarma. Stačí se jen zapojit do naší soutěže, odpovědět na jednoduchou otázku, mít štěstí při losování a lístek je váš. Otázka zní: „Ve kterém roce se narodil Luboš Pospíšil?" Odpovědi posílejte do čtvrtečních (25. 6.) 14 hodin na e-mail veronika.skrivanova@denik.cz a nezapomeňte připojit své kontaktní údaje a do předmětu e-mailu „Výrava".