Datum 13. květen mají ve svých kalendářích jistě dlouho zapsaní turisté a milovníci adrenalinu, na Dolní Moravě se totiž otevře nejdelší Sky Bridge 721. Jedná se o nejdelší visutý most pro pěší na světě.

V nejnižší možné kategorii zájemci zaplatí 350 korun, podmínkou je předchozí registrace a nákup na eshopu resortu. Lidé, kteří si registraci nepořídí zaplatí o 40 korun navíc. Dětské vstupné je pak zhruba o sto korun nižší.

Psali jsme již:

Na Dolní Moravě se na jaře otevře největší visutá lávka pro pěší na světě.
Posudek na visutý most v Dolní Moravě: Přírodě neublíží, prospěje zdraví turistů

Ti, kteří si ale zážitek nechtějí zpestřit procházkou nahoru na kopec, zaplatí za jednu jízdu lanovkou ještě 250 korun.

Týden do otevření Sky Bridge 721. Připlatí si ti, kteří nahoru nechtějí po svýchTýden do otevření Sky Bridge 721. Připlatí si ti, kteří nahoru nechtějí po svýchZdroj: Dolní Morava

Horský resort Dolní Morava nabízí dále zážitkové balíčky. Za cestu lanovkou nahoru i dolů, vstup na visutý most i dosud oblíbenou stezku v oblacích zaplatí 1230. Zhruba stokorunu ušetří v případě, že se předem registrují na webu resortu. Tří členná rodina pak za tento balíček zaplatí 3310 korun.

Na Dolní Moravě se na jaře otevře největší visutá lávka pro pěší na světě.
Se 730 metry je lávka v Dolní Moravě nejdelší na světě. Jaká je konkurence?

„Vstupenky je nutné kupovat předem na eshopu na konkrétní datum a také si vybrat orientační čas vstupu. Pokud si budete chtít zakoupit lístky až na místě, existuje velká pravděpodobnost, že vám nebude vyhovovat čas vstupu. Kapacity mostu jsou totiž omezené,“ upozornilo marketingové oddělení resortu.

V pondělí se reportéři Deníku chystají okusit procházku po visutém mostě na vlastní kůži. Sledujte náš web i facebook a buďte u toho s námi.

Zdroj: Youtube