Visací zámek v zámeckém parku

Lázně Bělohrad - Městské kulturní středisko Lázně Bělohrad srdečně zve na koncert skupiny Visací zámek do zámeckého parku. Jako předkapela vystoupí místní skupina Selhání systému. Koncert se koná v pátek od dvaceti hodin. Visací zámek (familiérně Visáči) je punková skupina působící na české hudební scéně od roku 1982. Kapela hraje v původní sestavě.

Hudební příběhy pod širým nebem

Náchodsko - Police Symphony Orchestra se svými zpěváky a tanečníky připravuje na poslední srpnový den další ze svých mimořádných počinů. Koncert „Panta rhei - Když Klučanka přihlíží…“ nabídne historické příběhy a milníky, jimž Klučanka, kde se koncert pod širým nebem bude odehrávat, po staletí přihlížela. Výtěžek večera tradičně pomůže Nadačnímu fondu Hospital Broumov.

Bojiště oživí pivní slavnosti

Trutnov - Velmi zajímavý víkend se chystá v Trutnově. Vše načne v pátek v areálu Bojiště promítání českého filmu Postřižiny ve 20.00, které se stane prologem sobotních Trutnovských pivních slavností. Ty začnou na Bojišti ve 12.00 a zahraje při nich i kapela Slza. V neděli se koná na náměstí Trutnovský jarmark, diváky čeká Mirai, The Beatles Revival či David Koller.