Jičínsko: Čertovský zámek

Staré Hrady: Na zdejším zámku a hradu tento víkend provázeli čerti a čertice. Připraven byl bohatý program pro děti i dospělé.

Náchodsko: Advent v údolí

Ratibořice: Návštěvníci Babiččina údolí poznávali, jaké byly vánoční svátky na zdejším zámku ve druhé polovině 19. století. Adventem ožil i Rudrův mlýn a Staré bělidlo.

Rychnovsko: U-rampa v klubu

Rychnov nad Kněžnou: Jedinečnou podívanou připravil v sobotu mladý pořadatel Damián Kos v Dance pivovaru v Rychnově. Vzduchem tu na U-rampě létali jezdci na BMX kolech.

Trutnovsko: Parní vlak s čerty

Jilemnice: Malebnou krkonošskou krajinou, se zastávkami v Jilemnici, Poniklé, Rokytnici či Martinicích, uháněl v sobotu parní vlak. Vezl i čertovskou kapelu.

Chrudimsko: Parket patřil tanci

Chrast: Parket sokolovny v Chrasti v neděli hostil již 35. ročník tradiční přehlídky předtančení tanečních klubů, skupin, kroužků a kolektivů.

Orlickoústecko: Skobácké putování

Andrlův Chlum: Ani mráz a ledovka letos nebránily 270 účastníkům užít si 17. ročník tradičního Skobáckého putování. Konalo se v sobotu a na výběr bylo šest tras.

Svitavsko: Peklo ve sklepení

Litomyšl: Stovky hříšníku dorazily do zámeckého sklepení, aby se setkaly s Luciferem a jeho pomocníky. Cesta k pánovi pekla vedla přes čertovskou školu.