VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Volební místnosti se zavřely. ANO jasně drtí své soupeře

Královéhradecký kraj - Volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR skončily. Ve 14 hodin se uzavřely volební místnosti a nyní se budo sčítat odevzdané hlasy. Výsledky mají být známé ještě dnes večer. 

20.10.2017 AKTUALIZOVÁNO 21.10.2017
SDÍLEJ:

Počítání volebních hlasů.Foto: Deník/ Michal Fanta

Trutnovsko: Ze sněmovny vypadává dlouholetý poslanec Robin Böhnisch, do Parlamentu se totiž dostal z krajské kandidátky ČSSD pouze lídr Jan Birke, starosta Náchoda. Čtyřicetiletý politik z Mladých Buků působil v Poslanecké sněmovně od roku 2003.

Náchodsko: Ve Velkých Petrovicích vyhráli Piráti  
Tato obec na Náchodsku je jednou z mála, kde na plné čáře nevyhrálo ANO. Z celkem 217 platných hlasů jich 43 dostala Česká pirátská strana. ČSSD získala 38 a ANO 34 hlasů. Další nejčastěji volené strany byly SPD ( 26) a ODS (24 hlasů). Volební účast byla 64,78 procent.

AKTUÁLNÍ VÝVOJ SČÍTÁNÍ MŮŽETE SLEDOVAT ZDE ! ! !

Náchodsko: Před volbami dali přednost rodině a vstoupili do svazku manželského  
Janovičky u Broumova - Vhodit volební lístek do volební urny je úkon, který se neděje každý den. Přesto jsou i důležitější věci v lidském životě, před kterými jdou i volby stranou. Tím je určitě i vstoupení do svazku manželského, a právě volební pátek si vybrali pro svůj svatební den Jiří Šplíchal a Lucie Frömmelová. Ti si řekli své "ano" na Janovičkách u Broumova, kde je oddal broumovský strosta Jaroslav Bitnar. Svatební veselí se protáhlo i na celý druhý volební den, takže na cestu k urně neměli ani pomyšlení. "K volbám nechodím, takže mi to fakt nechybělo," nechodil kolem horké kaše novomnžel Jiří.

Trutnovsko: Bývalý náčelník Horské služby Krkonoše Adolf Klepš, který 10. října zemřel v královéhradecké nemocnici, získal v kraji 234 preferenčních hlasů. Na kandidátce strany TOP 09 ho už po smrti strana nemohla nahradit, respektive jeho kandidaturu strana neodvolala. Pokud by se zesnulý Klepš do poslanecké sněmovny dostal, jeho mandát by zanikl, a na Klepšovo místo by nastoupil první náhradník. 

Do poslanecké sněmovny míří také senátor Jiří Hlavatý ze Dvora Králové. Majitel textilky Juta se nyní bude muset rozhodnout, v jakém mandátu bude pokračovat.

Trutnovsko: Starosta Trutnova Ivan Adamec, jednička ODS v kraji, posbíral znovu velké množství hlasů a míří opět do Poslanecké sněmovny. "Jsme druzí a to je pro nás dobrý výsledek. Jedná se o výrazný nárůst oproti předchozím volbám," hodnotil aktuální republikové výsledky. "Budeme pracovat dál, abychom byli příště ještě lepší," dodal trutnovský starosta. "Nechápu, že populistické strany jako SPD a ANO získaly tolik hlasů, ale to je prostě realita. Uvidíme, co se bude dít dál," poznamenal.

Trutnovsko: Do poslanecké sněmovny podle předběžných výsledků míří také Luďka Tomešová, která je majitelkou vlastní tiskárny v Trutnově, a ve volbách v Královéhradeckém kraji kandidovala na 2. místě za stranu SPD - Tomio Okamura. "S výsledkem voleb jsem velmi spokojená. Na to, že jsme byli nováčkové na politické scéně, tak je to skvělý výsledek a 3. místo je úspěch. V celorepublikovém měřítku jsme přeskočili i tradiční politické strany, což nás těší. Takový výsledek jsem i předpokládala," řekla Luďka Tomešová. Zatím prý stále čeká na potvrzení mandátu. "Ta čísla jsou složitá. Počkám si na konečné potvrzení výsledků," dodala Tomešová.

Trutnovsko: Pavel Plzák (ANO 2011) se o výsledku voleb dozvěděl na cestě do domovského Trutnova. "Dozvěděl jsem se o výsledku voleb teď v autě v rádii. Jsem potěšený. Můj typ byl zisk 29 procent, tohle je ještě lepší. Ale teď nás čeká to nejtěžší. Nás výsledek odpovídá práci, kterou jsme odvedli. Vedli jsme slušnou kampaň, odmakali jsme si ji a mandáty, které jsme získali, jsou zasloužené," okomentoval volební výsledky trutnovský lékař.

Náchodsko: V Jestřebí na Náchodsku dali přednost lidovcům
V obci Jestřebí u Nového Města nad Metují dali voliči nejvíce hlasů KDU-ČSL. Tato strana od nich získala 24,48 procent. Hnutí Ano získalo 19,38 procent a Piráti 12,24 procent. Na dalších pozicích jsou ODS, ČSSD a SPD. K volbám přišlo 98 ze 136 voličů v seznamu.

Trutnovsko: Pouze v šesti obcích Trutnovska ve volbách do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky nezvítězilo hnutí ANO 2011. Ve Stanovicích, Strážném a Peci pod Sněžkou se radovala ODS, v Dolním Dvoře Starostové a nezávislí, v Malé Úpě Česká pirátská strana a v Kláštěrské Lhotě SPD - Tomio Okamura.

Ve čtyřech obcích na Trutnovsku se vítěz voleb hnutí ANO 2011 radovalo z obrovské podpory více než 40 procent. Baštou strany, jejíž ústřední tváří je Andrej Babiš, se staly Vlčkovice v Podkrkonoší, kde ANO 2011 obdrželo 46,77 procent. V Bílých Poličanech pak hnutí obdrželo 41,83 %, ve Zdobíně 42,25 % a v obci Zábřeží-Řečice 43,01 %.

Alexander SalákHradecko: Patří mezi hradecké postavičky. Toho času bezdomovec Alexander Salák (58), který je na kandidátní listině Pirátů uveden s douškou nezávislý badatel má teď šanci, že by se mohl z ulice dostat rovnou do poslanecké sněmovny. A kde jinde by mohl sledovat vývoj voleb, než v útrobách jedné z hradeckých hospod. „Chtěl jsem původně volby sledovat na svém oblíbeném hokejbalovém hřišti, ale vývoj je tak zajímavý, že prostředí hospody Gobi je lepší,“ říká muž, který v Hradci pomáhal zakládat hokejbal a jemuž o minulých krajských jen o chlup uniklo zastupitelské křeslo. „Bylo to o dva mandáty, ale velkou šanci nevidím ani v tom, dostat se do sněmovny. Oproti krajským volbám jsem sice poskočil na naší listině o deset míst, ale podle výsledku voleb tipuju, že se z našeho kraje dostanou do poslanecké sněmovny dva uchazeči,“ dodal Alexandr Salák, kterého by mohl k poslaneckému platu přiblížit fakt, že ho lidé znají a prakticky celé měsíce dělá „kontaktní“ kampaň.

Krkonoše: Místního referenda v Jilemnici se zúčastnilo 52,99 procent oprávněných voličů. V tuto chvíli se počítají výsledky, měli bychom je znát kolem 17. hodiny.

Náchodsko: V nejmenší obci na Náchodsku vyhrálo ANO, volilo ho 13 obyvatel
Libchyně - V nejmenší obci na Náchodsku, která leží severovýchodně od Nového Města nad Metují a čítá okolo osmdesáti obyvatel, mají sečtené všechny hlasy. Třináct voličů vložilo svoji důvěru ve Hnutí ANO, které tím získalo 29,54 procent. ODS, Piráti a KDU-ČSL získali po šesti hlasech a mají 13,63 procent. Na dalších pozicích jsou SPD (5 hlasů) a po dvou hlasech mají ČSSD, Zelení a TOP 09. Po jednom volebním lístku dostali Rozumní a Realisté. Volební účast v Libchyni byla 74.58 procent, tedy o 15 procent vyšší než u minulých voleb.

Jičínsko: Kde byli nejrychlejší?
Jako první dorazili na hořickou radnici s výsledky parlamentních voleb komisaři z Bílska, a to ve 14.21 hodin. Druhou vesnicí byly nedaleké Bašnice, čas 14.32 hod..

Královéhradecký kraj: Jedna blesková zajímavost…
Oficiální statistický server volby.cz je nedostupný (14.39).

Královéhradecký kraj: Nejrychlejší obec
Nejrychlejšími sčítači hlasů v Královéhradeckém kraji byli volební komisaři v obci Bílsko u Hořic, okres Jičín. Zvítězila tu strana ANO 2011, která získala 40 procent hlasů. Druhá skončila Česká pirátská strana s 12 procenty. Alespoň jeden hlas tu obdrželo deset uskupení.

Trutnovsko: Někteří voliči v Trutnově dali veřejně najevo, komu svůj hlas rozhodně nedali. 
Někteří voliči v Trutnově dali veřejně najevo, komu svůj hlas rozhodně nedali.

Hradecko: Sympatizat či odpůrce Zelených? Zřejmě ne.
Přestupek proti majetku šetří královéhradečtí policisté. Školu v Bezručově ulici někdo polil barvou, podle policie ale nemusí celá událost s volbami vůbec souviset.

Trutnovsko: Ve Vrchlabí už přišlo 60 procent voličů
V jednom z nejpočetnějších volebních okrsků ve Vrchlabí, v ZŠ Školní na Liščím kopci, se vyšvihla volební účast už na 60procent. Celkový počet oprávněných voličů tam je 1640. "Dorazilo už také jedenáct lidí s volebními průkazy z jiných míst," sdělila zapisovatelka Iva Stránská.

Jičínsko: Klára Dostálová: Na zázraky nevěří, ale volební účast odhaduje na 70%.
„Budu ráda, když dosáhneme výsledku jako v krajských volbách, abychom dostali co nejvíce poslanců za Královéhradecký kraj do poslanecké sněmovny. Jedině tak se dá bojovat za zájmy našeho kraje,“ řekla jednička na kandidátce ANO 2011 v Královéhradeckém kraji.

Trutnovsko: Velký zájem o referendum v Jilemnici
Současně se sněmovními volbami probíhá v Jilemnici místní referendum o tom, jestli má vedení města pokračovat v projektu vybudování nového koupaliště za 76 milionů korun včetně DPH.

Jičínsko:  Nejmenší Petrovičky nemají ani obchod, na pivo chodí k sousedům
Občané obce s nejmenším počtem obyvatel v Královéhradeckém kraji volí na dvaceti metrech čtverečních. Přesně tak je veliký obecní úřad v Petrovičkách, kde není ani toaleta, zavedená voda a kanalizace.
Volby 2017: Jedna z nejmenších obcí na Královéhradecku - Petrovičky mají pouze 36 voličů.

Náchodsko: Dvě členky volební komise se v sobotu o půl desáté vydaly s volební urnou na návštěvu za manželi Žočkovými. "Pojďte dál, už na vás čekáme," vítal ženy s přenosnou volební urnou 86letý Zdeněk Žoček s připraveným občanským průkazem. Více čtěte zde.

Jičínsko: V sobotu po půl deváté zamířily do Oblastní nemocnice v Jičíně s přenosnou urnou Romana Kadlecová a Dominika Raulímová.

Náchodsko: Železniční muzeum Výtopna v Jaroměři se proměnilo ve volební okrsek číslo 18.

Jičínsko: Někdo utíká před politikou, někdo utíká před nutriemi, když jde k volbám. Své o tom může vyprávět redaktorka Deníku. Více čtěte zde.

Broumovsko: Volební komise v broumovském okrsku číslo šest zaznamenala během pátku relativně velkou účast přespolních voličů s volebními průkazy. Více čtěte zde.

Jičínsko: Na Staropacku k této chvíli (sobota ráno) odvolilio již 40% voličů

Volby na Staropacku

Královéhradecko: „Věděla jsem, koho volit nechci"
Podruhé se vypravila k volbám devatenáctiletá Adéla Krištufová z Hradce Králové. A podruhé zamířila rovnou i do komise. „Loni jsem byla dokonce její předsedkyní. O politiku se zajímám, studuji na vysoké škole v Brně a předtím jsem chodila na rychnovské gymnázium. Musím říct, že všichni moji kamarádi chodí k volbám,“ uvedla s tím, že jasného favorita pro „své první velké volby“ neměla. „Věděla jsem však koho volit nechci. Mnoho politiků podle mě navíc slibovalo stejné věci,“ dodala.

Krkonoše: Velký zájem voličů z jiných míst registrují na horách. Lidé hojně využívají možnost volit jinde než na trvalé adrese pomocí voličských průkazů. V Malé Úpě si jich zapsali 46, v Peci pod Sněžkou jich měli v pátek před osmou hodinou večerní dokonce 134. „Tak vysoký počet je rozhodně nestandardní,“ poznamenal tajemník Městského úřadu v Peci pod Sněžkou Michal Berger. Výrazně k tomu přispěla i jedenadvacetičlenná skupina studentů a zaměstnanců Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy v Praze, která je v Peci pod Sněžkou od středy na rétorickém kursu. „Učíme se prezentační dovednosti a modulaci a práci s hlasem. Na závěr dnešního programu jsme se rozhodli jít společně volit,“ vysvětlil jeden ze studentů Jan Pačes.

Jičínsko: Vězni už mají odvoleno, účast téměř 40 procent  
První volební lístky se snesly do přenosné volební urny ve valdické věznici. I tady proběhly volby do Poslanecké sněmovny s volební účastí 39,7 procent. „Právo volit v tomto případě není omezeno a voleb se tedy mohou zúčastnit odsouzení, kteří mají trvalý pobyt v České republice, je jim více než 18 let a mají platný občanský průkaz,“ vysvětluje tisková mluvčí věznice Eva Francová.  Komise do věznice dorazila ve 14 hodin. Odsouzení zde odvolili ve dvou volebních místnostech, kam byli postupně naváděni.  Nejdříve členové komise zamířili na ubytovnu se zesíleným stavebně technickým zabezpečením, kde jsou v celách doživotně odsouzení a nepřizpůsobivý.  K volbám se chystalo 746 z 995 oprávněných voličů. Svůj hlas jich nakonec odevzdalo 395, třicet nemohlo volit pro neplatné doklady. Volební účast ve věznici je 39,7 procent. Celkový stav odsouzených je 1127.

Jičínsko: Nejmladšího komisaře zlákala sociální síť  
Nejmladšího komisaře zlákala sociální síťV budově hořické požární zbrojnice eviduje voliče jeden z nejmladších komisařů v regionu. Student hradeckého gymnázia Daniel Beránek je čerstvě plnoletý a poprvé bude i volit. "Devadesát devět procent mých spolužáků jde k volbám, je to zejména z popudu našich učitelů. Nejsme ovlivňování koho volit, ale abychom k volbám šli," vysvětluje sympatický Daniel, který se dostavil k volbám připravený. "Poslední dva měsíce jsme probírali politologii, abychom věděli, na co se zaměřit při výběru kandidátů," popisuje student, který se rozhodoval sám za sebe. Pro Daniela je důležitý postoj politiků k setrvání nebo odchodu z Evropské unie, zajímá ho podpora živnostníků, podnikatelů. "Ze začátku naprostý zmatek, pak mi bylo všechno vysvětleno," říká k úkolům v komisi, do které se prý nechal zlákat přes sociální síť.

Jičínsko: V renovované hořické zbrojnici odvolila v pátek odpoledne náměstkyně ministerstva pro místní rozvoj Klára Dostálová, jednička na kandidátce do Poslanecké sněmovny za ANO 2011.

Klára Dostálová

Náchod: Pavel Bělobrádek dorazil k volbám s dcerou Maruškou

Jičínsko: Komise v sobotu zamíří do nemocnice  
Tři hodiny po začátku voleb mělo v jičínském obvodě č. 6, kde je evidováno 797 voličů, odvoleno 22,71 procent lidí. V sobotu ráno odsud zamíří s volební urnou do Oblastní nemocnice Jičín, kde si chce splnit svoji občanskou povinnost několik pacientů. Odvolit sem přišel i pětadvacetiletý Petr, který prý měl už předem jasno, koho vybrat. Televizní politické debaty ho prý nevykolejily.

Královéhradecký kraj: Na kandidátce TOP 09 zůstalo jméno Adolfa Klepše
Došlo k bizarní situaci. U "topky" mohou voliči hlasovat pro nebožtíka - nedávno zesnulého náčelníka Horské služby Krkonoše.

Trutnovsko: Starosta osobně vyvezl na Pomezky 83letou voličku
Alena Lofová žije v Dolní Malé Úpě 65 let a snaží se nevynechat žádné volby. K těm letošním ji dovezl starosta Karel Engliš.

Hradecko: Vězni už mají odhlasováno
Hned na začátku prvního dne volili také vězni umístění v Hradci Králové. Na Pouchově jich hlasovalo celkem 49, ve vazební věznici u soudu 41.

Jičísko: Lístek a občanka v hlavní roli. Úderem čtrnácté hodiny se otevřely volební místnosti  
Již několik minut před čtrnáctou hodinou postávali první voliči před dveřmi jičínské základní školy v Husově ulici, kde se nachází jeden z místních volebních okrsků. „Šel jsem dřív z práce, abych si udělal i páteční nákup než budou všude fronty, tak jsem to rovnou vzal i s volbami,“ sděluje šestapadesátiletý Jaromír, který za kliku školy vzal jako první. Přiznává, že mnohokrát příležitost k volbě nevyužil. „Letos mě to, co se v politice děje, už opravdu naštvalo,“ dodává se slovy, že volba pro něj byla jasná. „Dřív jsme volit museli, tak proč nejít teď, když můžeme,“ vysvětluje svoji účast třiasedmdesátiletý Jan. „Od revoluce jsem celé roky věrný jedné straně, akorát jednou jsem ulít,“ říká. Mezi členy volební komise, která usedla ve třídě vyzdobené obrázky místních žáků, vládla příjemná atmosféra. „Ze zkušenosti očekáváme velký nával zítra kolem desáté hodiny, až se lidi budou vracet z trhů,“ uvádí jedna ze členek. 

První voliči v Jičíně

Náchodsko: V náchodské ZŠ Pavlišovská krátce po druhé hodině odvolil starosta města a poslanec Jan Birke. I přes počáteční vtipkování, zda má platý občaský průkaz, přiznal, že pociťuje mírnou nervozitu.
"Přiznávám, že jsem trochu nervózní, protože v těchto volbách jde skutečně o hodně, a to jen sociální demokracii, ale celé České repsublice. V neposlední řadě jde i o město Náchod a celé Náchodsko. Buď budeme mít i nadále sílu to zvládat a budeme mít svého zástupce v Parlamentu, ale pokud rozhodou voliči jinak, nezbývalo by, než to respektovat," konstatoval Jan Birke.

V Náchodě odvolil starosta Birke

Trutnov: První voliči se nahrnuli do volební místnosti v budově Městského úřadu v Trutnově. Scházeli se ještě před jejím otevřením. "Chodím volit vždycky jako první," povídala v hloučku jedna z voliček. 

Krkonoše: Majitel poštovny na Sněžce už odvolil. V Thajsku
Trutnov, Bangkok - Pětihodinový časový posun v Thajsku vyhnal Čechy, kteří se aktivně chtěli zúčastnit voleb do Parlamentu ČR, na ambasádu v Bangkoku už v ranních  hodinách středoevropského času. Byl mezi nimi i majitel poštovny na Sněžce Milan Blaha, který se svým bratrem Alešem (na snímku) postávali společně s další skupinkou Čechů před ambasádou ve 33 stupňovém vedru, aby mohli i v zahraničí splnit svou občanskou povinnost.

Majitel poštovny na Sněžce už odvolil. V Thajsku

---------------------------------------------------------------------------------------------------

V Královéhradeckém kraji, kde se otevřelo na devět stovek volebních místností, si lidé vybírají z více než čtyř stovek kandidátů, které nominovalo 24 politických stran a uskupení. Nejstaršímu kandidátovi je 77 let, čtyři nejmladší dosáhli 21 let. V republice bojuje o přízeň voličů 31 volebních uskupení a více než 7500 kandidátů, nejstarší uchazečkou o místo ve sněmovně je 94letá důchodkyně z Prahy.

Největším favoritem voleb v kraji i v Česku je hnutí ANO, počet stran, které se do sněmovny dostanou, by se ale mohl proti předešlým volbám zvýšit.

Minulé sněmovní volby v roce 2013 v Královéhradeckém kraji vyhrálo hnutí ANO 2011, které získalo 20,28 procenta hlasů a tři mandáty, druhá byla ČSSD s 18,57 procenta a dvěma mandáty, třetí KSČM měla 14,08 procenta hlasů a dva mandáty. TOP 09 v Královéhradeckém kraji volilo 12,91% voličů, Úsvit přímé demokracie 8,08 procenta, ODS dostala 7,28 procenta a KDU-ČSL získala 6,79 procenta hlasů. V kraji tehdy kandidovalo 18 politických stran a hnutí, k volbám přišlo necelých 62 procent voličů.

Autor: Redakce

20.10.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič vysokozdvižných vozíků 27 000 Kč

Řidiči vysokozdvižných vozíků ŘIDIČ/ŘIDIČKA RETRAKU. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 27000 kč, mzda max. 28000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: ŘIDIČ/ŘIDIČKA RETRAKU, - PP na dobu neurčitou, dvousměnný provoz, nástup možný ihned; pracoviště do 15.8.2018 v Dobřenicích a od 15.8.2018 v novém areálu ČKD v Plotišti, - Požadujeme: nutná praxe v řízení retraku, - Nabízíme: příspěvek na stravování ve formě stravenek v hodnotě 120Kč, 3 dny dovolené navíc, nákup zboží za režijní ceny, - Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky, - V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: logistika@vetroplus.cz. Pracoviště: Vetro-plus a.s. - logistické centrum dobřenice, 503 25 Dobřenice. Informace: Pavel Osoba, .

Výroba - Výroba Provozní zámečníci, údržbáři 16 760 Kč

Provozní zámečníci, údržbáři TECHNICKÝ/-KÁ PRACOVNÍK/-ICE. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16760 kč, mzda max. 25230 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: TECHNICKÝ/-KÁ PRACOVNÍK/-ICE, - PP na dobu určitou s možností prodloužení, nástup možný ihned, - Náplň práce: zajišťuje provoz, údržbu, opravy a hospodárné využití dopravních prostředků, provádí dovoz a odvoz zboží a materiálů, zajišťuje nebo provádí údržbu a organizaci prováděních oprav svěřených zařízení. Plánuje a provádí pravidelné prohlídky svěřených technických zařízení a kontrolu jejich obsluhy, vede záznamy a dokumentaci a podává návrhy na provádění oprav a údržby, dále provádí běžné domovnické a údržbářské práce (opravy zámků, různých uzávěrů, strojů, strojního vybavení a jednotlivých částí technologických zařízení, dopravních prostředků a budov, jejich pravidelné čištění, úklid v prostorách údržby, v dílnách, garážích, strojovnách výtahů i v celém areálu vč. venkovních prostor, údržbu zahrady, chodníků i před areálem DD HK, vč. sekání trávy, odklízení sněhu. Vybírá a čistí zařízení na odpady tuhé i tekuté vč. případných odběrů vzorků těchto materiálů pro laboratorní vyšetřování, - Požadujeme: požadované vzdělání: SŠ vzdělání s maturitní zkouškou, řidičský průkaz sk. B, zdravotní (potravinářský) průkaz, doklad o očkování proti hepatitidě B nebo doložení dostatečného množství protilátek - nutné, základní znalost práce na PC (Excel, Outlook), orientace v technické dokumentaci, manuální zručnost, zkušenosti s údržbou objektů, opravami strojního zařízení, důslednost, svědomitost, zodpovědnost, samostatnost i schopnost týmově spolupracovat, zaměstnanec je povinen doplnit si odbornou způsobilost pro výkon práce absolvováním odborných kvalifikačních školení, a to pro dozorce výtahu, pro obsluhu plynového zařízení, pro obsluhu tlakových nádob, pro obsluhu nízkotlakých kotlů, pro řízení služebních vozidel, pracovníka určeného k obsluze zařízení EPS, - Nabízíme: zázemí silné a stabilní příspěvkové organizace, pevná pracovní doba, jednosměnný provoz, pondělí až pátek od 6:00 do 14:30, každý pátý až šestý týden pohotovost v mimopracovní době mimo pracoviště dle rozpisu služeb, odměňování dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. v platném znění v návaznosti na vnitřní platový předpis; platová tř. 9 základní mzda od 16 760,-Kč do 25 230,-Kč dle dosažené praxe, příplatky za soboty, neděle, svátky, noční směny a pracovní pohotovost; po zapracování osobní příplatek, profesní růst; 5 týdnů dovolené; příspěvek na stravování ve vlastním stravovacím zařízení; příspěvky z FKSP na rekreaci, masáže, odměny k životním a pracovním jubileím , - Termín přihlášek průběžně: Aktuální strukturovaný životopis prosíme zaslat na email: jcernohorsky@ddhk.cz do 15.7.2018 včetně. Pracoviště: Domov u biřičky, K Biřičce, č.p. 1240, 500 08 Hradec Králové 8. Informace: Jiří Černohorský, +420 702 292 400.

Řemeslné práce - Řemeslné práce Instalatér, topenář 23 000 Kč

Instalatéři vodovodů OPERÁTOR/-KA VODOVODNÍ SÍTĚ. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 23000 kč, mzda max. 27000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: OPERÁTOR/-KA VODOVODNÍ SÍTĚ, - PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, - Náplň práce: provádění provozních montážních a údržbářských prací na vodovodní síti, opravy a manipulace na vodovodní síti, výstavba nových vodovodů a vodovodních přípojek, - Požadujeme: manuální zručnost a schopnost práce v kolektivu, spolehlivost a samostatnost při plnění úkolů, dobrou fyzickou kondici, řidičské oprávnění sk. B, svářečské oprávnění na plastové potrubí výhodou, průkaz obsluhy jeřábu a vazačské zkoušky výhodou, - Nabízíme: zázemí silné nadnárodní společnosti, jistotu a stabilitu velké firmy, odpovídající platové ohodnocení, nadstandardní zaměstnanecké výhody vyplývající z kolektivní smlouvy, možnost dalšího profesního vzdělávání, práce v zaběhnutém a příjemném kolektivu , - V případě zájmu své životopisy zasílejte e-mailem na adresu: jitka.zoubkova@khp.cz. Pracoviště: Královéhradecká provozní, a.s., Víta Nejedlého, č.p. 893, 500 03 Hradec Králové 3. Informace: Jitka Zoubková, +420 495 715 201.

Výroba - Výroba Strojírenští kovodělníci 20 000 Kč

Strojírenští kovodělníci VÝROBNÍ DĚLNÍK/-ICE. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 4. Poznámka: VÝROBNÍ DĚLNÍK/-ICE, - Místo výkonu práce: Dvorská 696, 503 11 Hradec Králové , - Pracovní poměr na dobu neurčitou, nástup dle domluvy, - Požadujeme: vyučení, spolehlivost, časovou flexibilitu, - Výhodou: zkušenosti ze strojírenské, popř. zámečnické výroby, zkušenosti s obsluhou jeřábu, praxe s obsluhou vysokozdvižného vozíku, - Nabízíme: dovolenou, - Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky, - Pouze písemné nabídky s přiloženým životopisem zasílejte na tuto e-mailovou adresu: monika.kockova@wiegel.cz nebo na adresu firmy. Pracoviště: Wiegel hradec králové žárové zinkování s.r.o., Dvorská, č.p. 696, 503 11 Hradec Králové 15. Informace: Monika Kocková, .


Přístroj, který provádí spojení obrazu ze sonografie (vlevo) a magnetické rezonance (vpravo). Červená linie zobrazuje prostatu a modrá podezřelé ložisko z karcinomu.

Odborníci si posvítí na nádory prostaty

Okresní přebor ve fotbale: Kosičky - Červeněves.
3

V závěrečném kole se hrálo bez červených

Kontrola odhalila prohřešky cizinců

Královéhradecko, Rychnovsko - V uplynulých dnech si cizinecká policie spolu s Celní správou posvítila na cizince pracující v průmyslové zóně na Rychnovsku. Kontrolám se jich nevyhnula zhruba třicítka.

Fotbalové duely v okrese nabídly pestré výsledky

Hradecko - Fotbalové soutěže OFS Hradec Králové ve výsledcích a tabulkách:

Nepoučitelná seniorka tentokrát přepadla zlatnictví

Hradec Králové - Před půl rokem si 65letá seniorka přišla s umělou pistolí v ruce „vybrat“ peníze na jednu z poštovních poboček v Hradci Králové. Tehdy po necelém měsíci policie loupeživou seniorku chytila. Starší žena si však nedala říci a před několika dny se pokusila přepadnout v centru krajského města zlatnictví. Pomoci jí měly plastová pistolka a šátek přes obličej.

Devatenáct vězňů z Valdic získalo výuční list

Královéhradecko, Valdice - V jedné nejpřísnějších věznic v Čechách v úterý skládalo 19 odsouzených závěrečné ústní zkoušky oboru obráběč kovů. Všichni získali po dvouletém studiu a závěrečných písemných testech, praktických a ústních zkouškách výuční list. Absolventi pak mají šanci být pracovně zařazeni do provozu věznice, například do údržbářských dílen.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT