Akce se účastnili i členové Klubu vozíčkářů v Trutnově, skupina The Tap Tap, která po skončení mítinku zahrála při krátkém koncertu, žáci Obchodní akademie Olgy Havlové Janské Lázně, zástupci HC Trutnov a sledge hokeje Pardubice.

Trasa závodu byla dlouhá 1300 metrů. Závodilo se v kategoriích mechanických a elektrických vozíků. Pořadatelé věnují výtěžek více organizacím.

Stezka korunami stromů Krkonoše chystá na příští sobotu 25. května novinku. Organizuje unikátní ranní prohlídku, která vyvrcholí pozorováním východu Slunce z vyhlídkové věže vysoké 45 metrů. "Pro návštěvníky ranní prohlídky budeme mít připraveno také malé ranní občerstvení, kávu a čaj, které si budou moci vychutnat přímo během rozbřesku na vrcholu vyhlídkové věže. Snídaně je již započtena v ceně vstupenky,“ upřesnil Zdeněk Pop, marketingový ředitel Stezky korunami stromů Krkonoše.

Návštěvníky provede Stezkou průvodce ze Správy Krkonošského národního parku, který se s nimi podělí o odborný výklad na téma ptactvo Krkonoš. Sdělí také několik zajímavostí o probouzení lesa a blahodárném vlivu slunce na přírodu.