Pánové, stojí před vámi bojový úkol! Máte celou sobotu na to, abyste hýčkali a rozmazlovali svoje drahé polovičky. Dělejte, co jim na očích uvidíte.

Večer s vámi totiž nic nebude. V sobotu a v neděli večer nebudete doma. Omluvenky se nepřijímají. Musíte na hokej!

Pardubice a Hradec Králové hrají poprvé v historii hokejové extraligy současně play off a navíc ve stejný termín doma. Východní Čechy vyhlásily válku Moravě. V Pardubicích se v sobotu a v neděli představí Třinec, v Hradci Zlín.

Série na čtyři vítězné zápasy je v obou případech vyrovnaná 1:1. Navléct tak ve svém „amfiteátru" dva korálky na tuhle šňůru, to by byla slast…

„Pokud se fanoušci dívali na druhý zápas ve Zlíně v televizi, určitě je to musí přilákat," věří v natřískaný „zimák" hradecký brankář Pavel Kantor.

„Kluci několikrát v sezoně prokázali, že tým má obrovskou vnitřní sílu, s pomocí hlasitých diváků věříme, že Oceláře dvakrát skolíme," říká za Pardubice tiskový mluvčí klubu Jan Hrabal.

Vidíte? Dva zimní stadiony po oba dva dny je třeba vyprodat. Situace si žádá každý silný hlas, i všechny ruce, co dovedou vytleskat rytmus. Moravské kluby musejí odjet z pekla s hlavou dole.

A pánové, pokud vás krásnější polovičky nebudou chtít ani přes celodenní rozmazlovací akci pustit? Existuje jedno jediné řešení: vezměte dámy s sebou! Rozhodně nebudou litovat.