A jak se lze do soutěže zapojit? Stačí, když správně odpovíte na všechny čtyři soutěžní otázky a budete mít štěstí při losování. Otázky zveřejníme každý týden od 7. 4. až do 2. 5., přičemž vždy zopakujeme všechny předcházející otázky, takže vám  nic neunikne. V uplynulých týdnech jste odpovídali na otázky: Jak se jmenuje charitativní akce pro Nadační fond Kapka naděje, která v Horizontu proběhne ve dnech 17. a 18. dubna? Jaké služby mají ubytovaní hosté v hotelu Horizont zcela zdarma? Jaká surovina hraje v červnu hlavní roli v rámci víkendového gastronomického kalendáře hotelu Horizont?

Dnes přinášíme poslední, čtvrtou soutěžní otázku: Do kolika let věku je pro děti pobyt se snídaní v hotelu Horizont zdarma?
1) do 3 let
2) do 6 let
3) do 12 let

Správné odpovědi posílejte do pondělí 4. května 12 hodin na e-mailovou adresu: michaela.strakova@denik.cz. Nezapomeňte uvést svou adresu a telefonní kontakt, abychom vás v případě výhry mohli ihned kontaktovat. Pokud si s odpověďmi  nevíte rady, napovíme vám, že je pravděpodobně najdete na webových stránkách hotelu www.hotelhorizont.cz. Jméno výherce bude ve středu 6. května zveřejněno v tištěném vydání Deníku i na jeho Facebooku a na webu www.denik.cz.