Začala ho strkat, mlátit a nakonec ho i zkopala. Druhá žena taky schytala pár facek a kopanců, po kterých zůstala sedět na zemi. S napadáním nepřestala ani po příjezdu hlídky městské policie. Na výzvu, aby zanechala útoků, vůbec nereagovala.
„Za pomocí hmatů strážníci odvrátili další útok. Už to vypadalo, že se zklidnila, když se náhle otočila na sedící ženu a s vulgárními nadávkami se jí pokusila opět udeřit. Její agresivita se stále stupňovala, proto jí strážníci nasadili pouta. Vzhledem k tomu, že si napadená žena stěžovala na bolesti, přivolala hlídka záchrannou službu. Po prvotním vyšetření byla šestapadesátiletá žena převezena do nemocnice. Útočnice, stejně jako její přítel, skončili na záchytce. Cestou do zdravotnického zařízení se strážníkům přiznala, že ho v tomto týdnu bodla nožem do hrudníku, a jakmile ji propustí, tak zabije jeho, svoji sokyni i sebe. Tuto informaci předali strážníci státní polici," uvedla Eva Kněžouráv, mluvčí hradeckých strážníků.

Před jízdou popil, vezl také dvě malé děti

Strážníci při řešení opilého řidiče automobilu.Hradec Králové - Podezření, že řidič motorového vozidla řídí pod vlivem alkoholu, se potvrdilo. „Na opilého řidiče byla upozorněna městské policie. Ve vozidle se měly nacházet i dvě malé děti, které byly nebezpečnou jízdou ohroženy na zdraví. Operační důstojník proto informoval hlídky městské policie. Jedna z hlídek spatřila vozidlo odpovídajícím popisu v okrajové části města. Řidiči dala pokyn k zastavení a požádala o předložení dokladů potřebných k řízení motorového vozidla," potvrdila Eva Kněžourová, mluvčí hradeckých strážníků. Přestože osmatřicetiletý muž tvrdil, že žádný alkohol před jízdou nepil, z jeho  dechu byl alkohol cítit. Dechová zkouška mu prokázala 1,95 promile alkoholu, opakovanou zkoušku však již odmítl. Na místo byla přivolána státní policie, která si událost převzala k řešení. Pro děti si přijela matka a odvezla si je domů.

Ohrožovala kamenem hospodu

Hradec Králové - V noci na pondělí ohrožovala hosty jedné restaurace v hradeckých Malšovicích opilá a agresivní žena. Po jednom 43letém hostu hodila popelníkem, ten byl zraněn na hlavě. Po baru rozhazovala pivní tácky a nápojové lístky, pálila v popelníku krabičku od cigaret, tloukla reklamní cedulí do skleněné výplně baru a v jednu chvíli se dokonce objevila mezi dveřmi s velkým kamenem na rameni. To už přijeli na místo policisté. „Žena, která nadýchala přes dvě promile, se chovala hystericky a  nebyla schopna své jednání vysvětlit. Policisté ji proto převezli na protialkoholní stanici," uvedla policejní mluvčí.