Dívka utekla a hned celá vyděšená informovala o události svou učitelku. Z výslechu dalších dětí ve škole vyplynulo, že se v oblasti České čtvrti zřejmě pohybuje muž, který se rád svléká. Někteří žáci ho v poslední době viděli. Policie případ šetří. Více informací přinese Hradecký deník v pondělním vydání.

Zloděj na bicyklu přepadl stařenku

Hradec Králové -Třiaosmdesátiletou stařenku přepadl na chodníku v hradecké Baarově ulici neznámý pachatel. Stalo se tak za bílého dne. „Muž přijel k důchodkyni na kole. Zezadu chytil její kabelku, kterou se mu podařilo vytrhnout,“ popisuje policejní mluvčí Libuše Holá. „Okradená stařenka odhadla škodu na 4500 korun,“ dodala mluvčí Libuše Holá.

Z firmy zmizely cihly za desítky tisíc

Hradec Králové -Cihly na stavbu svého domku nejspíše potřeboval zloděj, který se vloupal do areálu firmy v Dřevařské ulici v Hradci. „Neznáme den, kdy k vloupání přesně došlo. Bylo to však v období od 2. do 19. května. Zloděj z areálu odcizil celkem pět palet cihel v hodnotě převyšující 23 tisíc korun,“ říká mluvčí královéhradecké policie Anna Pešavová.