Podle šetření si prý dokonce chlapec některé omluvenky psal sám. Za náležitou docházku odpovídají v první řadě rodiče, a proto včera ve zkráceném přípravném řízení včera sdělili policisté jeho matce podezření ze spáchání přečinu ohrožení výchovy dítěte.

Upekl si maso, dal si pivo a vzal roha

Úlibice - Majitel rekreačního objektu v Úlibicích se nestačil divit. Neznámý pachatel v době od pátku 25. srpna rozbil skleněnou výplň okna kuchyně, vnikl dovnitř a celý objekt prohledal. Z mrazničky v kuchyni vyndal vepřové maso, které si upekl a z části snědl. K tomu ještě vypil 1,5 litru piva a láhev alkoholu. Následně delikvent ze spíže odcizil dvě lahve alkoholu a v kuchyni nepohrdl instantní kávou, sušenkami a čokoládou. K tomu všemu si na cestu přibalil nabíječky a sluchátka. Celková škoda je vyčíslena na více jak 4 tisíce.

Od sousedů: Policie hledá pachatele přepadení taxíku. Přijeli vlakem

Pardubice - Nejprve černí pasažéři, poté násilníci. Pardubická policie pátrá po dvou mužích a jedné ženě, které jako černé pasažéry vysadili z vlaku v Pardubicích v neděli v noci. Dva muži se poté pokusili o přepadení pardubického taxikáře. Pětašedesátiletého muže začal jeden z mužů škrtit, další se jej pokoušel bít. Taxikář z vozu unikl a dokázal s sebou vzít i klíčky. Pachatelé a jejich společnice z města odjeli vlakem směrem na Bratislavu. Mezi sebou pravděpodobně hovořili maďarsky.