Ta po otevření zjistila, že se uvnitř nachází čtyři malá koťátka.  O nálezu ihned informovala městskou policii. Hlídka si koťata převzala a převezla je na veterinární kliniku.

Náhradní řidičák měl propadlý, přesto řídil

Hradec Králové - Vozidlo Škoda Felicia projelo křižovatkou v centru města a nerespektovalo červený signál „Stůj". Pokračovalo v jízdě směrem na Moravské Předměstí. Hlídka městské policie vozidlo dojela a zastavila. Jednadvacetiletý mladík z Náchodska předložil hlídce místo dokladů potvrzení o ztrátě řidičského průkazu.

To však bylo platné pouze do srpna 2014. V databázi bylo navíc zjištěno, mladík ztratil již dva řidičské průkazy. Strážníci proto sepsali oznámení o přestupku, které bude řešeno u správního orgánu Magistrátu města.

Náklaďák smetl vůz. Policie hledá svědky

Hradec Králové - Policisté hledají svědky dopravní nehody, která se stala v pondělní kolem 11.30 hodin na silnici mezi Slatinou a Černilovem.

„Dosud nezjištěné nákladní vozidlo jedoucí ve směru od Hradce Králové směrem na Slatinu mělo předjíždět vozidlo Škoda Superb a při předjíždění ohrozit protijedoucího vozidlo Peugeot 306 vínové barvy.  Řidič peugeotu ve snaze zabránit střetu strhnul řízení vpravo a sjel do silničního příkopu. Řidič nákladního auta pokračoval dál v jízdě, aniž by zastavil," uvedla Libuše Holá, tisková mluvčí královéhradecké policie.

Dva lidé v peugeotu utrpěly zranění, dechová zkouška na alkohol měla u 82letého řidiče negativní výsledek. Škoda na vozidle je odhadována na 50 tisíc korun. „Policie žádá případné svědky této dopravní nehody, aby své poznatky zavolali na linku 158 nebo se dostavili na kteroukoliv policejní služebnu.," dodala Holá.

Havarovaný Peugeot 306 mezi Slatinou a Černilovem na Hradecku.