Hasiči provedli kontrolu motoru a provedli další protipožární opatření. Hmotná škoda byla předběžně vyčíslena na dva tisíce korun. Příčinou vzniku požáru byla zřejmě technická závada. Při požáru nebyl nikdo zraněn," uvedla Martina Žahourková, mluvčí královéhradeckých hasičů. 

Žena bez domova upadla v kolejišti

Hradec Králové  - Na lavičce před budovou hradeckého Terminálu hromadné dopravy spala nějaká „divná" žena. Takový telefonát obdržel operační důstojník městské policie. Před příjezdem hlídky se však zvedla a odešla směrem ke kolejím. Strážníci jeli místo zkontrolovat. Dotyčnou ženu nalezli ležet v kolejišti. Pomohli jí vstát. Zjistili, že se jedná, o městské policii dobře známou hradeckou bezdomovkyni. Prý upadla, bolí ji nohy a nemůže chodit. Strážníci přivolali záchrannou službu. Ta rozhodla o převozu pětapadesátileté ženy do nemocnice.

Agresivního psa museli strážníci uspat

Hradec Králové - Narkotizační pušku museli odchytáři městské policie použít na toulavého agresivního psa. Pes byl uvázán v přístřešku pro jízdní kola. Po chvíli se mu však podařilo vodítko přetrhnout a utéct. Běhal v blízkosti Kongresového centra a dorážel na kolemjdoucí. Protože se ho nedařilo odchytit, strážníci byli nuceni použít „foukačku" se zklidňujícím prostředkem. Uspaného psa pak převezli na veterinární kliniku a následně do útulku.