Dnes se, již bývalá servírka, dožadovala od majitele finanční hotovosti. Do provozovny opět přišla opilá, křičela a nadávala hostům. Ještě před příjezdem hlídky stačila fyzicky napadnout barmana i majitele podniku.  Po všech přítomných pak házela vším, co jí přišlo pod ruku. Když jí majitel odmítl vydat hotovost, pokusila se dostat za pult a odcizit peněženku s tržbou.

Strážníci se pokusili ženu zklidnit. Přestože ji hlídka opakovaně vyzvala, aby zanechala protiprávního jednání, nereagovala, byla vulgární a v útocích pokračovala. Poté, co udeřila strážníka, byla jí nasazena pouta. Dechová zkouška ženě prokázala 1,52 promile alkoholu. Po vyšetření skončila opět na záchytce. Její opakované protiprávné jednání bude řešit správní orgán.

S nožem v ruce přišel za bývalou přítelkyní

Po chodbě panelového domu se ozýval křik, bouchání a kopání do dveří. Obyvatelé domu proto přivolali městskou policii. Strážníci zkontrolovali všechna patra, ale nikoho nenašli. Za necelých dvacet minut však na tísňové lince městské policie žádala o pomoc mladá žena. Vysvětlila, že se do vchodu vrátil její bývalý přítel, který teď stojí za dveřmi, kope do nich a vyhrožuje jí. V ruce má velký nůž a je pravděpodobně pod vlivem drog. Ona i její současný přítel mají obavu o svůj život.

Strážníci zjistili, že dveře od bytu nesou stopy poškození a již se nedají bezpečně zavřít. Dvojici proto doporučili zablokovat dveře zevnitř. Spolu s další hlídkou pak kontrolovali všechna patra domu. V přízemí se jim pak podařilo ozbrojeného agresora zadržet. K řešení ho předali přivolané hlídce Policii ČR.