První z nich, který narazil do strážníků městské policie, nadýchal půl promile. Druhým pak byla též majitelka značky Audi. Ta nadýchala promile dvě.

Během pouhého půldne zaměstnaly policisty hned dva hříšníci, kteří způsobili nehodu a řídili pod vlivem alkoholu.

Za krádež oblečení může jít do vězení

Hradec Králové - Královéhradečtí policisté řeší případ krádeže v obchodě s textilem, kde se rozhodla nakoupit bez placení 31letá žena. Ta do své kabelky postupně naskládala dětské oblečení v celkové hodnotě téměř pět a půl tisíce korun. Přestože prošla kolem pokladny bez povšimnutí, následně už svůj lup neutajila. Ženu může přijít oblečení draho. Hrozí jí až dva roky vězení.

Pašerák léčiv v rukou celníků

Královec - Tři tisíce a sto čtyřicet čtyři kusů tablet s obsahem pseudoefedrinu zajistili celníci v blízkosti bývalého přechodu Královec. Češi ve věku čtyřicet pět a dvacet sedm let jeli žlutým mercedesem z Polska do České republiky. V prostoru pro zavazadla našli celníci při kontrole dvě objemné papírové krabice a tašku se léčivy obsahujícími pseudoefedrin, s označením Cirrus Duo a Sudafed. Z množství by bylo možné vyrobit až 166 gramových dávek pervitinu. Jednomu z pasažérů, který se k lékům přihlásil, hrozí vězení.

Na Jičínsku pracovalo 12 cizinců nelegálně. Už jsou bez práce

Jičínsko - Celníci s policisty odhalili na Jičínsku dvanáct nelegálně zaměstnaných v oblasti kovovýroby. I když se před nimi snažili muži ukrýt a utéct, neměli šanci. Protože nevlastnili platné pracovní povolení, byla skupinka jedenácti Ukrajinců a jednoho muže z Moldávie předána odboru cizinecké policie kraje k prověřování. Ukrajinskému zaměstnavateli hrozí pokuta až deset milionů korun.