Snímky osob v pátrání a případné informace o nich vám budeme přinášet pravidelně. Dnes se můžete podívat na druhý díl této nové rubriky, připomínáme v něm některé hledané osoby z minulého dílu a zároveň zde najdete i tváře nové.

Na fotografiích na této stránce jsou uvedeny osoby, po kterých je vyhlášeno službou kriminální policie Chrudim celostátní pátrání.

Mezi hledanými osobami jsou osoby, po kterých je vyhlášeno celostátní pátrání na základě příkazu k dodání do výkonu trestu odnětí svobody, příkazů k zatčení, souhlasu se zadržením, ale i osoby na které je vydán Evropský zatýkací rozkaz.

Dále se jedná o osoby, které mají na okrese Chrudim trvalé bydliště, rodinné vazby nebo se zde v dřívější době pohybovali.

Mezi hledanými najdete i jméno Martin Pohorský.

Martin Pohorský


nar. 26.3.1973

Popis:
183 cm vysoky,
štíhlé postavy,
oválný obličej,
světle hnědé rovné krátce střižené vlasy,
hnědozelené oči.

Na jmenovaného vydal dne 16.10.2009 Okresní soud Pardubice příkaz k dodání do výkonu trestu odnětí svobody.

Hledaný se v místě trvalého bydliště nezdržuje a skrývá se na dosud neznámém místě.

I v tomto případě policie žádá veřejnost o pomoc s pátráním. Poku máte informace o místě pobytu Martina Pohorského nebo jiných osob uvedených na této stránce, neváhejte policii kontaktovat.

Informace stačí zavolat na linku 158

Jak postupovat v případě, že byste chtěli policii s pátráním pomoci? V takové situaci platí jedno velmi důležité doporučení:
Policie České republiky rozhodně nedoporučuje provádět opatření ze strany veřejnosti, která by měla za následek omezení práv nebo osobní svobody zveřejněných osob i s ohledem na vlastní bezpečnost. Zjednodušeně řečeno, nesnažte se osoby v pátrání chytat sami, je to nejen nebezpečné, ale mohli byste se navíc i vy sami dostat do křížku se zákonem.

Policie žádá občany, aby veškeré informace k pohřešovaným nebo hledaným osobám sdělili na bezplatnou linku 158. V pracovním týdnu lze také využít možnost nahlásit informace přímo na službu kriminální policie Chrudim telefonním čísle 974 572 329–333, případně nejbližší služebně Policie České republiky.

Výběr osob v pátrání.

Kompletní přehled všech osob v pátrání v rámci celé České republiky najdete na stránkách Ministerstva vnitra na následující internetové adrese:

http://aplikace.mvcr.cz/vozidla/patrani/index.php,

kde najdete speciální a velmi podrobný formulář pro vyhledávání.