Na protialkoholní záchytnou stanici převáželi pouze tři lidi. První z nich byla třicetiletá mladá žena, která s oslavou Silvestra skončila poměrně brzy. Již o půl šesté večer ležela na chodníku u zastávky autobusu a nebyla schopna se zvednout. Dechová zkouška jí prokázala 3,31 promile alkoholu. Dalším pacientem protialkoholní záchytné stanice byl třiatřicetiletý muž, který krátce po půlnoci ležel na chodníku v centru města. Byl tak opilý, že se bez pomoci strážníků nedokázal zvednout. Dechovou zkoušku, ani na několikátý pokus, nezvládl.

„Poslední událost se týkala také ženy. Ta se v novoroční ráno nekoordinovaně pohybovala v blízkosti frekventované silnice a hrozilo nebezpečí, že upadne před projíždějící vozidla. Silně opilá osmadvacetiletá žena strážníkům přiznala, že se léčí ze závislosti na alkoholu a pervitinu," uvedla Eva Kněžourová, mluvčí královéhradeckých strážníků. Na záchytku pak strážníci přijeli ještě dvakrát. Personál zdravotnického zařízení je požádal o pomoc při aplikaci uklidňujících injekcí agresivním pacientům.

Šestkrát vyjížděli také psovodi městské policie. Pomáhali s odchytem psů, kteří se polekali zábavné pyrotechniky a utekli svým majitelům. Dvakrát přijali operační důstojníci stížnosti na používání petard a jednou žádost o vyslání hlídky do bytu, kde probíhala tak hlučná oslava, že rušila ostatní obyvatele domu. Krátce před půlnocí si pak hlídka městské policie všimla kouře vycházejícího ze zahrady u rodinného domku. Zde od zábavné pyrotechniky vzplál živý plot. Strážníci pomáhali majitelům zkrotit oheň až do příjezdu hasičů. Ti pak požár dohasili.