Žena se už bála pobývat ve společné domácnosti. Muž ji čas od času, převážně vždy v podnapilém stavu, fyzicky napadal strkáním, bitím, kopáním, či po ní házel různými předměty. Policisté muže ze společné domácnosti okamžitě vykázali a zahájili úkony trestního řízení pro trestný čin týrání osoby.

Auto mělo šrámy, cestující nikoliv

Jičínsko - Nebezpečně vypadala dopravní nehoda u Zápřičnice. Čtyřiatřicetiletý řidič osobního vozu Renault Megane Scenic při jízdě ze Zápřičnice na Novou Paku při průjezdu pravotočivou zatáčkou vyjel vlivem nepřiměřené rychlosti do příkopu. Tam se vozidlo odrazilo od náletových dřevin a skončilo zpět na silnici. V autě kromě řidiče cestovala jednatřicetiletá žena a v dětských autosedačkách dvě nezletilé děti. I když nehoda vypadala hrozivě, muž ani jeho spolujezdci neutrpěli žádné zranění. Škoda přesahuje osmdesát tisíc.

Prodavačka si neuhlídala mobil

Jaroměř - Zloděj zřejmě využil chvilkové nepozornosti prodavačky, která se musela věnovat jiným zákazníkům, a přivlastnil si na pultě odložený její mobilní telefon. Krádež svého přístroje nahlásila pětatřicetiletá žena jaroměřským policistům. Že telefon nemá, si uvědomila až před koncem směny okolo deváté hodiny večer. „Způsobenou škodu vyčíslila na 8100 korun, policisté začali po přístroji i po jeho zloději pátrat,“ sdělila mluvčí policie Eva Prachařová a dodala, že pachateli hrozí za přečin krádeže až dvouletý trest odnětí svobody či trest peněžitý.