Krága s Korejtkovou si za to v loňském roce vyslechli osmiletý trest. Balázsová, která byla v té době stíhána jako uprchlá (pobývala na Slovensku), dostala od soudu o tři roky méně.

Sňatek ve vězení

Hricová, která se ještě ve vazbě stačila vdát, se měla kuplířství dopustit tím, že spolu s již odsouzenou dvojicí donutila retardovanou devatenáctiletou dívku k prostituci v Rakousku. „Obžalobu odmítám, dívka si vše vymyslela. Celou dobu jsem ji brala jako kamarádku, ale tohle nařčení přehnala," řekla soudu Balázsová. V pátek u soudu vypovídala poškozená dívka. Hovořila o tom, že ji Krága s Korejtkovou k prostituci nutili kvůli tomu, že jim dlužila peníze na nájmu. „Jednou mi řekli, že si pro mě přijede Ema Balázsová a odveze mě do Vídně, kde budu muset toto řemeslo provozovat," uvedla s tím, že za několik dní skutečně do Vídně zamířila.

„Několik dní jsem žila u sestry Balázsové. Pak si pro mě přijel nějaký chlap a odvezl si mě na chalupu. Tam jsem s ním musela mít pohlavní styk," řekla dívka.

Dodala, že dalšího zákazníka již odmítla a nějakou dobu se prý před kuplíři skrývala. „Neměla jsem však peníze, tak jsem jim zavolala. Přijeli si pro mě a odvezli mě do vídeňského bytu. Tam mi Ema nadávala a Krága mě surově ztloukl. Pak mě odvezli do Čech. Od té doby jsem je neviděla," uvedla dívka před soudem.

Rozsudek není pravomocný. Ema Hricová si ponechala lhůtu na rozmyšlenou.