„Policisté prověřují zatajení nálezu finanční hotovosti. K události došlo dne 24. srpna v době od 17.45 do 17.51 z bankomatu České spořitelny na třídě Edvarda Beneše v Hradci Králové," uvedla tisková mluvčí policistů Lenka Burýšková.

Sedmatřicetiletý muž zde vybíral finanční hotovost. Po zadání příkazu k výběru finanční hotovosti a téměř provedené transakci však prý ve spěchu odebral z bankomatu pouze platební kartu, peníze zapomněl na místě.

Policisté hledají důležitého svědka – neznámou ženu na fotografii.Zdroj: Policie ČR„Svůj omyl si uvědomil až na poště, kam pospíchal. Když se však vrátil v 17.56 na místo, finanční hotovost v bankomatu již nenašel. Vzhledem k tomu, se do současné doby nepřihlásil žádný nálezce, obracíme se na veřejnost s žádostí o pomoc," řekla dále mluvčí.

Policisté hledají zejména důležitého svědka - neznámou ženu (na snímku vpravo), která by k případu mohla poskytnout důležité informace. „Jakékoliv další poznatky, prosím, neváhejte sdělit na bezplatnou linku 158 nebo osobně přímo na služebně v Malšovicích," dodala Burýšková.