Kriminalisté i nadále prověřují další případy, k nimž se měl Zelenka (na snímku) během vyšetřování sám přiznat, a na které dosud nebyly důkazy.
„Mohu potvrdit, že policisté prověřují, zda Petr Zelenka nemá na svědomí další pacienty. Zatím žádné obvinění vzneseno nebylo,“ informoval mluvčí Krajského státního zastupitelství v Hradci Králové Pavel Bužga.

Podle informací Deníku jde o dalších jedenáct až šestnáct konkrétních pacientů v období od léta 2005 do března 2006.

Mladá fronta Dnes napsala, že má k dispozici přepisy výpovědí Petra Zelenky, z nichž je patrné, že se přiznává k více činům, než za které byl odsouzen.
„Pak jsem podal heparin celkem asi dvaceti lidem, z toho devět umřelo. První úmrtí bylo někdy v březnu 2006,“ vypověděl vrah Petr Zelenka při jednom z výslechů v Hradci Králové.

Dosud se za první Zelenkovu zemřelou oběť považoval František Škvařil, který vykrvácel 11. června 2006. Zelenka také přiznal, že experimentoval s dalšími léky jako dormicum a inzulín, a to již v roce 2005. To ale není nic nového, protože o tom Zelenka spontánně hovořil i před soudem.
Advokát Zelenky Jan Herout potvrdil, že o dalším policejním vyšetřování ví, ale nebude se k tomu vyjadřovat.
„Mám to zakázané od otce Zelenky,“ řekl Deníku Herout.

Kriminalista Milan Jušta, který případ největšího sériového vraha v dějinách české kriminalistiky vyšetřoval, řekl, že na celý případ stále platí informační embargo, které nebylo zrušeno ani po pravomocném doživotním rozsudku u Vrchního soudu v Praze.

Zelenka byl uznán vinným ze spáchání sedmi dokonaných vražd a dalších deseti pokusů o vraždu. Pacientům píchal neordinované dávky léku heparin, který se používá na ředění krve a po němž vykrváceli.