Žijeme však v čase internetu a extraligová klání lze sledovat i na síti. Stačí tak počítač a televize a člověk může vyrazit do své oblíbené hospůdky. Ne všechny hradecké krčmy však budou zápasy z internetu přenášet. „Bylo by to fajn, přenášet zápasy z internetu. Nejsme na to však vybaveni a obávám se, že by byl problém s právy," řekl Deníku pracovník oblíbené hospody U Lva naproti hradeckému zimnímu stadionu. Starosti jiného rázu má majitel protějšího podniku Kobyla Petr Wenke. „Internetové přenosy chceme našim návštěvníkům rozhodně nabídnout. Řešíme však technické problémy. Snad to do pondělního večera stihneme," řekl Petr Wenke.

Na nápor fanoušků, kteří nesehnali lístek na zimní stadion, se připravují i v podniku Psí bouda. „Ano, přenosy, a to ať z televize, tak z internetu, tu budou k vidění," informovala obsluha hospůdky pod Velkým náměstím. Podle portálu Hokejové hospody, které zřizuje hlavní pivní partner hokejové extraligy, mají internetové přenosy zajišťovat ještě podniky Staré Bjelidlo a Bully bar v útrobách zimního stadionu.

Hokejové bitvy hradeckých hokejistů chce svým hostům nabídnout i provozovatel hospody U Dvořáků Pavel Škorvánek. „Jsem zaregistrovaný na internetových přenosech a pokud to bude jen trošku možné, tak je budu promítat na plátno," uvedl provozní podniku U Dvořáků.