Této sezony se účastní celkem devatenáct týmů z Nového Bydžova a jeho blízkého okolí. Do bojů již zasáhlo rekordních 99 hráčů a hráček všech věkových kategorií.

Zpestřením ligy byl lednový turnaj jednotlivců, který se odehrál třetí lednovou sobotu. Právo účasti v něm měl vždy nejlepší hráč z každého týmu podle pořadí právě probíhající soutěže. Z devatenácti účastníků se nejvíce dařilo Josefu Kuntovi z celku M–Silnice před Petrem Ludvíkem alias Sprostošem ze Skřivan a Martinem Jezdinským z týmu Rafani. Soutěžní klání bylo zakončeno rautem a diskotékou.

Soutěž se pomalu blíží ke konci, a tak nezbývá nic jiného, než popřát všem hráčům do dalších bojů klasicky bowlingově „Ať to padá!"

Konečné pořadí turnaje: 1. Kunt (M -Silnice), 2. Ludvík (Skřivany), 3. Jezdinský (Rafani), 4. Boris (Pejzovci), 5. Kloz (Břemus), 6. Keša (Divočáci), 7. Školník (Anomal), 8. Čabas (Nadoraz), 9. Sýřa (Bejci), 10. Šugy (Pivní Bratři), 11. Peňa junior (Mistři), 12. Káda (Sloupno B), 13. Olča (Sloupno), 14. Milu (Relax), 15. Karel (Parta Hic), 16. Pošťák 1000 (Kilashot), 17. Pečinka (3,5 promile), 18. Zámečník (Skřeněř), 19. Míšana (Tatra).

Martin Kloz