Již po dvanácté se centrum Aldis zaplnilo expozicemi od více než 100 firem, které se účastní výstavy nábytku a bytových doplňků Bytová show. Součástí akce je i stánek Hradeckého deníku, který včera rozdával tisícovce návštěvníků noviny zdarma. I dnes se u něj mohou lidé zastavit a získat informace o předplatném a dalších výhodách.
 
Výstava patří k největším, například vloni na Bytovou show přišlo přibližně 15 tisíc lidí. Na ploše o rozloze pět tisíc metrů čtverečních se letos představí stovka vystavovatelů. Návštěvníci uvidí kuchyně, kuchyňské systémy, sedací soupravy, moderní i rustikální bytový nábytek, ukázky kompletně zařízených interiérů, luxusní designový nábytek, ložnice a vše, co patří ke zdravému spaní.
V Aldisu se představí také bytový textil, elektrospotřebiče, osvětlení, krby, kamna, podlahy, dveře, schodiště, sauny, vybavení do koupelen, bytové doplňky i realitní kanceláře. Největší zastoupení mají kuchyně a sedací a bytový nábytek.
Ani letos nebudou chybět bezplatné služby bytových architektů či doprovodný program sestávající kromě jiného ze čtyř přednášek.
„Novinkou je vědomostní tipovací soutěž o poukázku na odběr zboží v hodnotě 10 tisíc korun od vystavující firmy a další ceny. Soutěžit mají možnost všichni přímo na výstavě do neděle do 13 hodin,“ uvedla Karmen Kebortová z pořádající firmy Empresa výstavy.

Bytovou show oživí přednášky

Doprovodný program výstavy nábytku Bytová show, která v Aldisu začíná zítra, sestává ze čtyř bezplatných přednášek. Zítra se bude se

hovořit o letošním 46. mezinárodním veletrhu Salon nábytku v Miláně. V pátek to budou přednášky o zařizování bytu a povídání s tvůrci televizního pořadu Bydlení je hra. V sobotu se uskuteční beseda s výtvarníkem a návrhářem interiérů. Kvůli omezené kapacitě přednáškového sálu by se zájemci měli předem zaregistrovat přes internetové stránky www.bytovashow.cz.  

(PRO ZVĚTŠENÍ POKLEPEJTE NA GRAFIKU)

INFORMACE POŘADATELŮ

Datum konání: 8.- 11. 11. 2007
místo konání: kongresové a výstavní centrum Aldis, Eliščino nábřeží 375, 500 02 Hradec Králové(příjezd)
výstava probíhá ve všech patrech a sálech
pořádá: EMPRESA, Sládkova 274, 500 03 Hradec Králové
tel., fax: 495431331, mobilní tel.: 603 481 470
www: www.bytovashow.cz - možnost celoročního virtuálního prohlížení výstavy
charakter výstavy: kontraktační a prodejní
ročník: 12
výstavní plocha: 4.000 m2
otevřeno: 9.00 – 18.30 hod.

Poradna bytových architektů

Jak je již na výstavě Bytová show zvykem, budou Vám i letos po celou dobu konání výstavy kdispozici čtyři architekti, kteří jsou připraveni řešit vaše konkrétní otázky. Ssebou si připravte nákresy či plány vašeho bytu či domu.

Soutěž

I pro letošní rok jsme připravili soutěž o atraktivní ceny. Více informací získáte na stránce SOUTĚŽ.

 

Přednášky BYTOVÁ TEORIE A PRAXE

Všechny přednášky jsou součástí doprovodného programu výstavy Bytová show, naplatí se za ně, platíte pouze vstup na výstavu Bytová show. Kapacita přednáškového sálu je omezena. Na všechny tyto přednášky a besedy se můžete registrovat na prednasky@bytovashow.cz nebo SMS na tel 603481470. Uveďte, prosím, své jméno a kontakt buď telefonický nebo e-mail.

Čtvrtek 8.11. 2007 17.00 hod.

46.mezinárodní veletrh Salon nábytku Milano Duben 2007

průmyslový designér Ing. Jan Sedláček designer firmy Dřevotvar družstvo Jablonné nad Orlicí

  • - zajímavosti nového výstavního areálu v Miláně
  • - průvodce letošním ročníkem výstavy
  • - nové trendy, foto
  • - nová kolekce nábytku firmy Dřevotvar družstvo

Pátek 9.11. 2007 15.30 hod.

Žít vbytě budete vy sami

Doc. Akad.Arch. Ivana Čapková

  • - na co se zaměřit při zařizování
  • - abychom nejdříve poznali sami sebe
  • - nejsou rozhodující trendy, co je účelné a co je móda

Zdroj: www.bytovashow.cz