Ostrý spor se rozhořel i na internetových stránkách Hradeckého deníku. Přinášíme část příspěvků z diskuze, jejichž obsah však není názorem redakce. Některé texty byly z prostorových důvodů zkráceny.

Hradečanda: Kdo zohlední všechny ty opravy, které jsme za ta léta museli udělat? Přece nebudu bydlet v bytě, který mi padá na hlavu. Těším se na příští volby, mám hodně známých. Doufám, že tam tytéž modráky neuvidím.

Hradečák: Byt, který stojí v centru města, má tržní hodnotu dva až tři miliony. Přece ho město neprodá za pár korun. Když na to nemáte, tak jděte tam, kde to je levné. Osobně bych je prodával za tržní cenu.

jaja: Vážený, nejste v obraze. Ty samé domy a byty byly již prodány v předchozích privatizacích za tyto, pro vás malé částky, a my chceme pouze stejné podmínky. O to tu jde!

Hradečák: Víte, časy se mění. Taky pamatuji chleba za 4,60 Kč. Dnes stojí více jak 20 Kč. Místo toho žvanění bych být váma šel shánět úvěry.

Martin: Hradečtí modří ptáci dělají jen do své kapsy. A nejvíc mě štve, že to koupaliště, za které vás vyženou z bytů, bude malý a nedostačující!!!

Jan Novák: Jde o byty v lukrativní lokalitě. A Hradec má v rámci republiky druhé nejvyšší tržní ceny. Obojí se musí projevit, marná sláva. Až dosud tam obyvatelé platí dotované nájemné. Kdyby si rozdíl dávali 19 let do kasičky, tak by měli nastřádáno.

Zoufalá Hradečačka: Kdybysme si to dávali do kasičky, tak díky inflaci máme kulový. My to raději vráželi do obecního majetku a zhodnocovali jej.

AB: Celý život bydlím ve valstním domě. Nikdy jsme nedostali žádný příspěvek. Proč teď máme doplácet na ty, kteří jen natahují ruce?

Zoufalá Hradečačka: Chceme je koupit za spravedlivou cenu. Proč jste takhle nepindal, když se jednalo o privatizaci, kdy to bylo za hubičku a takto se prodalo 10 000 bytů!

Vlastník bytu: Deset tisíc za metr? Hergot, to beru! A beru si hypotéku a kupuju hned tři! Obratem ruky je střelím za trojnásobek.

Anonym: Tak ať nám vrátí peníze, které jsme do bytu vložili ze svého. Říct, že byt můžeme zhodnotit a pak ho prodat třetí osobě je nehoráznost. (raš)