Na co se můžete těšit? Už dnes od 16 hodin je připravena ukázková hodina pro celou rodinu zdarma. Můžete si vyzkoušet angličtinu pro děti a dospělé, kreativní dílnu, klub aktivního stáří a mnoho dalšího. Máte pocit, že vaše dítě něco trápí? I v dětském světě se objevují slova jako problém, strach, bolest. Vyzkoušejte si psychologii pro rodiče s dětmi.

Člověk se za život dostane do různých situací, které mu ho mohou velmi zkomplikovat a odborná pomoc či rada vedou často zpět k návratu na správnou cestu. Proto v CIHELNĚ najdete právní poradnu.

Od září se zde také bude pravidelně konat jedinečné setkání s možností podání ruky a osobního rozhovoru s mediálně známými osobnostmi. Těšit se můžete 30. září na Otakara Brouska ml. a jeho lásky.

Poté 21. října Cihelnu navštíví Valérie Zawadská a Miroslav Hrabě. V dalších termínech se můžete setkat s Janem Čenským, Danielem Hůlkou, Janem Šťastným, Ilonou Svobodovou a dalšími. Poslechněte si příběhy, které v televizi neuvidíte.

Všemi večery bude provázet spisovatelka, scenáristka, kritička, publicistka a dramaturgyně paní Miroslava Besserová.

Vstupenky jsou k dostání v předprodeji v Informačním centru Hradec Králové, Gočárova třída a v sídle pořadatele v ulici K Dolíkám v Hradci Králové. V předprodeji stojí 300 korun, na místě pak 350 korun. Více informací na telefonním čísle 773 695 298 nebo na internetových stránkách www.centrumcihelna.cz . (pi)