Hvězdou se stane Petra JanůDopolední blok bude patřit hlavně dětem a školákům. Pro deset nejrychlejších jedničkářů máme nachystány dárky.

Ostatní si budou moci zasoutěžit v populárním cash boxu nebo změřit svou sílu v kopu do branky. V pravé poledne se přímo na pódiu mezi sebou utkají finalisté jarní části Tip ligy. Nejlepší z nich si odnese LCD televizor.

Pak už od 15 hodin odstartujeme hlavní část programu. Na své si přijdou jak děti, tak dospělí. K poslechu, ale klidně i k tanci zahraje Big Band Jiřího Hasala. Zpestřením bude vystoupení mladé hradecké kapely K2, kterou tvoří jenom dívky. Jejich repertoár však není pouze „něžně“ dívčí. V rámci programu vyhlásíme také ceny Oskara za lidskost a statečnost.

Stále budete moci soutěžit o novou Škodu Fabia a v mobilní redakci vám ukážeme zrod novin. O zábavu se postarají roztleskávačky z A–teamu Jany Nováčkové a break dance skupiny T–Bass. Vrcholem celého zábavného dne bude koncert zpěvačky Petry Janů. Přijďte se pobavit a zjistit, jak vznikají vaše noviny.