Dobrá zpráva
pro voliče

Která strana či člověk měl ve vašem městě či obci nejvíce procent hlasů? Jaké bude složení zastupitelstev? Kolik lidí dorazilo k volebním urnám a jaké pocity mají politici po boji? To vše se dozvíte v pondělním vydání Hradeckého deníku, který přinese podrobné výsledky voleb z každého koutu Hradecka.
Stalo se u vás něco zajímavého či nekalého v průběhu volebních dní? Nebojte se ozvat a upozornit nás. Napište nám na e-mailovou adresu jan.pruska@denik.cz.

Za pomoci dopravního podniku města, který je dopravil ze školy do kina a zpět, se obešla jejich cesta bez karambolu. (ež)

Od sousedů: Komunální volby mezi vlaky v železničním muzeu

Královéhradecko - O přízeň voličů v Královéhradeckém kraji se v nadcházejících komunálních volbách uchází 13 189 kandidátů, což je nejvíce od roku 2002 (spolu s Pardubickým krajem je to 27 273 lidí). V posledních letech postupně stoupá počet žen na kandidátkách, zatímco před 12 lety kandidovalo 2985 žen, což bylo 26,38 procenta, letos jich je na kandidátkách 4127, tedy 31,29 procenta.

Voliči v Jaroměři v pátek odevzdávali své hlasy v komunálních volbách ve volební místnosti v Železničním muzeu výtopně Jaroměř.