Místo od 13 do 18 hodin se nyní na rozhlednu Milíř můžete vyšplhat v čase od 15 do 21 hodin. O víkendu je otevřeno od 10 do 18 hodin. Mimo otevírací dobu si lze domluvit individuální prohlídku nejdéle 24 hodin před návštěvou – minimální počet je však 10 osob. Kromě rozhledny je na kopci za Vysokou nad Labem otevřeno i občerstvení, nechybí ani nedávno vybudované dětské hřiště.

Na letním parketu zahrají Doga, Alkehol i Morčata na útěku

Výrava - I tento pátek chystá letní parket ve Výravě nadupaný večerní koncert. Tentokrát se na podiu vystřídá trojice českých kapel ve složení  Doga, Alkehol a Morčata na útěku. Chcete se i vy této akce zúčastnit? S Deníkem můžete získat lístek na vaše jméno zcela zdarma.

Stačí se pouze zapojit do naší soutěže a odpovědět na jednoduchou otázku a mít štěstí, že budete vylosováni. Soutěžní otázka zní: „S jakým městem je spjata skupina Morčata na útěku?". Své správné odpovědi zasílejte v úterý (11. 8.) do 14 hodin na e-mailovou adresu veronika.skrivanova@denik.cz. Nezapomeňte připojit své celé jméno a údaje, na kterých vás budeme moci v případě výhry kontaktovat a předmětu e-mailu napiště heslo „Výrava". Hodně štěstí!

Dobrá zpráva…pro všechny

Hradecko - Hradecké městské lesy plánují vydat kalendář a shání fotky. Máte-li doma pěkné fotografie z hradeckých městských lesů nebo letos nějaké pořídíte, mohou se v kalendáři objevit. Fotografie nemusí být pořízené jenom letos, ale i v minulých letech a v jakémkoliv ročním období. Kromě toho, že se v kalendáři objeví vaše jméno, můžete od lesů získat nejen zmíněný kalendář, ale i drobné dárky. Pořízené snímky o velikosti minimálně 1 MB zasílejte už nyní, nejpozději však do konce letošního října.