Ne jednou, ale hned dvakrát vystoupí britská hvězda Ed Sheeran koncem července příštího roku v hradeckém multifunkčním Parku 360 v rámci své MATHEMATICS TOUR. Vstupenky na jeho první show jsou vyprodané. Pro obrovský zájem tedy pořadatelé přidali druhý koncertní termín o den později 28. července 2024. Jako speciální host vystoupí úspěšný britský písničkář Calum Scott.

  • 27. 7. Ed Sheeran / Park 360 - VYPRODÁNO
  • 28. 7. Ed Sheeran / Park 360

Další informace najdete na www.EdSheeranKoncert.cz.

„Koncerty v Parku 360 přináší úplně nový komplexní zážitek s nadstandardním komfortem. Jedná se o unikátní model, který v rámci aktuálního turné nemá obdoby,” říká ředitel pořadatelské společnosti Ameba Production Michal Thomes. Pro návštěvníky se podle Thomese chystá pestrý doprovodný hudební i nehudební program už od dopoledních hodin. „Bude připraveno několik možností ubytování, skvělá gastronomie ale i třeba kyvadlová doprava z centra Hradce Králové,” dodává Thomes.

Cirque du Soleil v představení Corteo
Cirque du Soleil se vrátí do Prahy. Klaunův pohřeb promění v karneval

Oficiální prodej vstupenek na druhý koncert startuje v sítích GoOut, Ticketportal a Eventim.de v pondělí 4. prosince ve 12 hodin. Se spuštěním oficiálního prodeje se zahájí i prodej ubytování a velkokapacitní parkování na oba dva koncerty. Prémiový předprodej pro členy iDnes Premium začíná 1. prosince v 10 hodin. Součástí vstupenky na koncerty bude i tematická Fan Zóna, která se bude nacházet v bezprostřední blízkosti stage a nabídne pestré doprovodné aktivity.

Spolupořadatelem koncertu je Ameba Production, která stojí za festivalem Rock for People, a každoročně pořádá desítky klubových, halových i open-air koncertů. Loni ji porota European Festival Awards zařadila mezi TOP 10 evropských pořadatelů. Koncerty Eda Sheerana pořádá společně s FKP Scorpio.

Zdroj: Youtube

Ed Sheeran začínal buskingem jako pouliční umělec sám s kytarou. První velký úspěch zaznamenal v roce 2011 s debutovým singlem „The A Team“. Výrazně ho proslavila akustická písnička „I See Fire“, která se objevila na soundtracku k úspěšnému filmu Hobit. Za svou kariéru získal několik cen Grammy, BRIT Awards a MTV Music Awards. V roce 2022 vystoupil se svou písní „Perfect“ na oslavách k platinovému výročí nástupu královny Alžběty II. na britský trůn a je také držitelem Řádu britského impéria. Na kontě má spolupráce s Eltonem Johnem, Justinem Bieberem, Bruno Marsem, Eminemem nebo 50 Centem. V současné době je Ed Sheeran ve světovém žebříčku Spotify šestý nejposlouchanější umělec. Objevil se ale i ve filmech, zahrál si stormtroopera v nové sérii Star Wars nebo vojáka ve Hře o trůny.

S využitím tiskové zprávy