„Možná se zkuste podívat do kalendáře akcí. Téměř každý víkend přes léto je na letišti nějaká akce, takže nemáte šanci si užít chvíli klidu. Z pátku na sobotu jsem nespal kvůli hlasité hudbě z koncertu a hned v sobotu ráno po osmé hodině nastoupili letečtí akrobati. Neřekl bych, že nejsem trpělivý, ale čeho je moc, toho je příliš,“ uvedl čtenář, který se podepsal jako Cmila.

„Už loni jsem psal stížnost na magistrát a volal i policii – jak republikovou, tak městskou – kvůli hluku z koncertu. Odpověď, kterou jsem dostal, byla, že jim můžou akorát udělit blokovou pokutu ve výši 1000 korun a že nejsem sám, kdo jim kvůli tomu volá. Od města odpověď nepřišla do dnešního dne,“ přidal svou zkušenost diskutující pod přezdívkou „tata_FIDO“.

Na webových stránkách hradecky.denik.cz však převažují názory, které konání podobných velkých hudebních akcí v Hradci Králové podporují.

„Tak mi nějak uchází, na co si všichni stěžujou. Je pravda, že něco málo slyšet bylo, ale že by se při tom nedalo spát, je naprostá blbost. Na pár týdnu bych nastěhoval na letiště opět vojáky, tentokrát s grippenama, a jsem docela zvědavej, co by na to lidé říkali,“ reaguje na stížnosti čtenářů diskutující pod jménem Brzda.