Od brzkých ranních hodin je otevřeno i v aquaparku, především kvůli rekonstrukci padesátimetrového plaveckého bazénu, který je uzavřen do konce prázdnin.

Koupání do půlnoci

O letních prázdninách bude koupaliště otevřeno až do devíti večer, při nočním koupání do půlnoci. Odpolední zlevněné vstupné začíná oproti minulému roku o hodinu dřív, ve čtyři. Další změnou je možnost přijít si zaplavat pouze na jednu hodinu v průběhu celého dne, potřeba jsou pouze čipové hodinky. Tak jako v minulé sezoně jsou bazény na Koupališti Flošna vyhřívány na teplotu 26 °C. Plavecký bazén, který je využíván již od 6 hodin, je vyhříván na teplotu mezi 27 °C a 28 °C.

Návštěvníci mohou koupit vstupenky do venkovního bazénu ve dvou pokladnách u vchodu a nově také ve Wellnes studiu Flošna. U vstupu do letních převlékáren je nově informační tabule, kde si návštěvníci mohou přečíst údaje například o celkové návštěvnosti v minulých letech.

Atrakce a animátoři

Při příznivém počasí provozovatelé připravili možnost zacvičit si aquazumbu nebo aquaaerobik.

Návštěvníci se mohou také proběhnout v aquazorbingové kouli, případně se zúčastnit soutěží pro děti a dospělé, které zajišťují místní animátorky. Pro znavené sportovce jsou připraveny letní terasy s lehátky a slunečníky. Celé koupaliště je také nově pokryto Wi-Fi sítí.

(som)