Její stavba stála 75 milionů, ale protože výška střechy o metr nesplňuje soutěžní normy, nemůžou se v ní hrát zápasy české národní ligy ve volejbalu.
Fanouškům sportu tak přijde škoda, že když už se staví nová hala, tak nesplňuje potřebné parametry pro profesionální utkání.

„Vážená redakce, řekněte prosím, že je to aprílový článek. Prosím! Přiznejte, že si děláte legraci, že to je nějaká skrytá kamera nebo něco na ten způsob! To přece není možný! To oni to nevěděli dřív, že v hale na míčové hry budou chtít hrát volejbalový soutěže! Vysvoboďte nás a řekněte, že jste si článek vymysleli?! P.S.Bohužel vím, že ne…,“ glosoval s nadsázkou čtenář Doležálek.

„Já se ani nedivím, že to s tou halou v Třebši tak dopadlo. Ono i hlediště pro 400 lidí je dost velkým výsměchem. Je vidět, že při stavbě někdo používal hlavu,“ podotýká další z diskutujících.

„A přemýšlel jste někdo o tom, jestli byla hala primárně postavena pro ligové hráče? Je možné, že třeba by tam někdo ligu hrát chtěl, ale nemůže, nicméně tím hala vůbec neztrácí svůj smysl, protože kromě ligového volejbalu tam bude využití pro rekreační sport, což byl asi tak hlavní účel,“ zastává se hradecké radnice čtenář podepsaný jako „rekreační sportovec“.

A co vy? Jaký máte názor na sportovní halu v Třebši? Vyjádřete svůj názor v diskusi ZDE