Nejpočetnější zastoupení v hasičském klání měla kategorie mužů, kde se střetlo jedenáct družstev. Zvítězili hasiči z Myštěvsi před týmy Králík a Sloupna A. Rovněž mezi pěti družstvy žen prokázaly domácí zástupkyně něžného pohlaví svoje kvality a vyhrály přes Králíky a Zdechovicemi. V kategorii starších dětí patří vítězství Myštěvsi, druhé skončilo Sloupno a třetí Skřivany. Mezi mladšími dětmi se nejvíce dařilo Sloupnu A před Milovicemi a Sloupnem B.

Oslavy 110. výročí existence hasičského sboru v Myštěvsi se kvůli nepříznivému počasí smrskly jen na okrskovou hasičskou soutěž. „Měla by tady být k vidění ještě ukázka vyproštění osoby z havarovaného vozidla. Chystanou výstavu historické hasičské techniky jsme zrušili,“ řekl starosta obce i místních hasičů Josef Vašina.

Sbor dobrovolných hasičů patří spolu s rybáři a Sokoly k nejaktivnějším myštěveským spolkům a kromě soutěží se zúčastňuje také některých zásahů. „Například letos jsme už třikrát hasili kontejner stojící nedaleko hřiště. Už jsem to hlásil i v místním rozhlase, ale někteří lidé tam pořád něco sypou,“ kroutí hlavou starosta.