Aupark soutěž připravil pro své první zákazníky během zahajovacího víkendu 11. – 13. listopadu. Soutěžící museli nakoupit za minimálně 300 korun a co nejpřesněji odhadnout, kolik lidí celkem navštíví Aupark během prvních 3 dnů provozu. Nakonec přišlo přesně 70 424 návštěvníků. K tomuto číslu se nejvíce přiblížila právě paní Hedvika, která vyrazila do Auparku na předvánoční nákupy se svojí sestrou a soutěžní lístek vyplnila po nákupu v obchodě Pandora. Její soutěžní odpověď byla 70 000 návštěvníků, stejně jako odpověď dalších šesti návštěvníku, o výhře tedy rozhodla výše registrované účtenky

Štěstí se usmálo až teď

Díky tomu se teď může těšit z první ceny, kterou je exotická dovolená od CK Redok pro 2 osoby, v hodnotě 100 000 korun. „Nikdy v životě jsem nic hodnotného nevyhrála, jen jako dítě dřevěnou mašinku. Takže si dovedete představit, jak jsem byla překvapená," ujišťuje šťastná výherkyně. „Bude to skvělý odpočinek. Sice jsem už v důchodu, ale zatím stále pracuji jako zdravotní sestra na neurologii. Na vítězství v soutěži jsem ale opravdu nepomýšlela, lístek jsem dokonce odevzdala až druhý den, kdy jsem ho našla vyplněný v kapse," popisuje paní Hedvika.

Zatím však neví, kam na dovolenou vyrazí. „Mám tři vnučky, takže se chci s nimi poradit. Přemýšlíme o cestě po Skandinávii nebo naopak někam do Středomoří, nejspíš do Portugalska," dodává vítězka soutěže. Kromě hlavní výhry bylo možné získat MacBook Air, luxusní sadu květinových šperků, televizi Samsung s úhlopříčkou 123 cm a mnoho dalších hodnotných cen.

„Paní Hedvice samozřejmě moc gratuluji, jsem rád, že jsme jí díky jejímu nákupu v Auparku mohli udělat takovou radost a věřím, že se jí dovolená vydaří podle jejích představ. Nás čeká spíše práce, začíná nám advent, který přinese našim zákazníkům každý den nové překvapení. Od 1. prosince navíc otevře v Auparku svůj obchod další značka, která se v Hradci objeví poprvé - Alove, sesterský „brand" prestižních ALO Diamonds," říká ředitel Auparku Marek Dörfl.

Úspěšný rok

HB Reavis má za sebou v České republice velmi vydařený rok. Kromě otevření hradeckého centra bylo například dokončeno úplné pronajmutí Metronomu, zatím poslední pražské kancelářské budovy HB Reavis. Firma také v květnu realizovala úspěšnou emisi dluhopisů.