Jak se přihlásit?
Jednoduše - stačí napsat, že do toho jdete! Připojte svoji fotku (nemusí být v plavkách), jméno a telefon.
To vše pošlete na náš redakční e-mail hradecky@denik.cz

Přihlášky posílejte do 31. 12. 2010.
Soutěž potrvá osm týdnů a začne v lednu příštího roku.

Jak se do soutěže dostanete?
Z došlých přihlášených zájemců v redakci vybereme soutěžící a kontaktujeme je. Ti dostanou šanci zlepšit svoji postavu, udělat něco pro své zdraví a spokojenost.
Jak bude soutěž probíhat?
Každého ze soutěžících se ujmou odborníci na fitness a zdravou výživu. Partner naší soutěže Hubněte s Deníkem jim poskytne svůj plný servis. Je však pouze na účastnících, jak si se zvoleným stylem hubnutí poradí.
Každý týden se také soutěžící zváží a změří, aby bylo možné sledovat úbytek či nárůst (!) jejich váhy. Deníku ale nejde o to, aby trápil účastníky hladem, chceme hubnout s pohodou.

Proto připomínáme, že automaticky nevyhraje člověk, který shodí nejvíc kilogramů. Hlasovat budou čtenáři podle svých sympatií! Novinky z hubnoucího režimu všech soutěžících pravidelně zveřejníme. Každý soutěžící se zavazuje, že soutěž dokončí (při občasné neúčasti ve fitnessu ale nikoho nevyškrtáváme).
Jak se bude rozhodovat?
Posledních 14 dní samotného hubnutí zahájíme na webu Deníku hlasování čtenářů. Hlavní cenu získá soutěžící s největším počtem získaných hlasů.
O co soutěžíme?
K hezčí postavě získají vítězka či vítěz našeho hlasování permanentní vstupenku do fitnessu a další drobné ceny od našeho Deníku.