A protože je tu doba parádních plesů hosty budou také módní návrhářka Jitka Šedová, vizážistka Jitka Zadrobílková a kadeřnice Petra Koppová.

Přímo v naší Radiokavárně se po jedenácté hodině dopolední uskuteční v přímém přenosu proměny žen a malá módní přehlídka.

Připravena je také možnost, aby někdo z vás prošel pod dohledem vizážistky proměnou. Hledáme dámu, která by měla zájem toto vyzkoušet přímo v Radioklubu Českého rozhlasu Hradec Králové. Pošlete svou fotografii na adresu: studio.hradec@rozhlas.cz a my vybereme jednu z vás, která v rámci Parádního dne projde proměnou.

Celý den budete moci také posílat vaše parádní fotografie na uvedený e-mail. Nejhezčí obrázek odměníme parádní cenou! Těšíme se na vás!

Nalaďte se s námi na správné PH, to je motto pátečního Habaděje. Moderátorka Lada Klokočníková do pořadu zve zajímavé osobnosti a kromě setkání s nimi naplňuje ve tříhodinovém pořadu i motto svého PéHá – Páteční Hosté. Příjemná Hudba, Porce Humoru, zkrátka PoHoda, která k předvíkendovému času patří.