VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kabáti v Hradci Králové!

HRADEC KRÁLOVÉ - Pořadatelé se v odhadu návštěvnosti zmýlili. Názor Oty Váni na hradecký koncert. Rozhovor s Milanem Špalkem. Zajímavosti o technickém zajištění koncertu. Historie kapely. Diskografie. Pozor! Nově: na konci článku hlasovací anketa! Prostor pro vaše názory a dojmy! Nové fotografie Davida Tanečka ve fotogalerii! Amatérské video.

10.6.2007 1
SDÍLEJ:

Kabát v Hradci KrálovéFoto: DENÍK/David Taneček

Kabát v Hradci zlomil rekord

HRADEC KRÁLOVÉ - Neuvěřitelné! Koncert teplické rockové kapely Kabát, která je od začátku května na turné Corrida, přilákal v pátek na hradecké letiště 25 tisíc lidí. „V Hradci padl rekord turné,“ uvedl pořadatel koncertu Ivan Vodochodský. V šoku byla i kapela. „Byli jsme se podívat na pódiu, a když už jsme neviděli na konec davu, tak jsme byli vyděšení. Báli jsme se, aby nás lidi vzadu slyšeli. Jsme nadšení, tohle jsme nečekali,“ řekl baskytarista Milan Špalek. Kabát v Hradci představil téměř kompletní album Corrida, ale nezapomněl ani na řadu starších hitů. Jedinou skvrnou byly nekonečné fronty u stánků s občerstvením. (raš)

Špalek: Nová deska Kabátu?

Když to vyjde, tak napřesrok

HRADEC KRÁLOVÉ - Hlavní stan Kabát opět rozbil v hotelu Alessandria na Slezském Předměstí. „To nám vybral pořadatel se slovy, že tady jiný hotel není. To si ještě ověřím,“ řekl s úsměvem baskytarista Kabátu Milan Špalek.

Ze soukromí pokojů vyrážela pětice rockerů na různé „výlety“. „Večer před koncertem jsme byli na pivu v hospodě naproti. Výborně jsme se bavili. Byl s námi totiž bratr Hurvajse (bubeník Radek Hurčík), který je mu děsně podobný. Rozdával lidem autogramy a nechal si lichotit, jaký je kalič takhle před koncertem. Hurvajs přitom už dávno spal.“

Kabát v Hradci ochutnal také poctivé domácí pivo. „Byli jsme u nějakého kamaráda od Ivana Vodochodského, který dělá pivo poctivě, bez nějakých urychlovačů. Báli jsme se toho, ale bylo vynikající. Jen jsem měl problémy s nadýmáním,“ řekl Špalek.

Koncertem v Hradci se turné Kabátu přehouplo do druhé poloviny. „Ještě si dáme nějaké festivaly a pak dovolenou. „Já pojedu tradičně do Španělska na ryby. Na jaře bychom chtěli začít makat na nové desce. Když to dobře vyjde, tak by mohla být napřesrok,“ uvedl dvorní textař Kabátu.

„Není to o tom vymyslet 13 písniček, které dáš na placku. My jich pokaždé uděláme třicet a z těch si pak vybíráme ty nejlepší. Lidi mají stále větší nároky,“ řekl baskytarista.

Přiznal, že z produkce Kabátu se mu nejvíc líbí album Mega Hu. „Škoda, že nemá takový zvuk jako poslední dvě desky. Ale pro mě je přelomová.“ (raš)

HRADEC KRÁLOVÉ - Koncert kapely Kabát zaměstnal v pátek mimo jiné desítky policistů. Především při odjezdu pětadvaceti tisíc lidí z letiště měli plno starostí a práce. Přes rozsáhlá opatření ucpaly kolony vozidel na dlouhé desítky minut dopravní tepny Hradce Králové. „Žádné velké komplikace ani nehodu jsme ale nezaznamenali,“ uvedl operační důstojník hradecké policie. (raš)

Krtkové se kapele pomstili

HRADEC KRÁLOVÉ - Zajímavým zpestřením koncertu bylo hromadné focení kapely fanoušky.

„Potřebovali jsme čas na přípravu techniky před písní Krtek Joy. Po chvíli jsme si ale připadali jako teplí bratři,“ řekl na večírku po koncertě kytarista Kabátu Ota Váňa. Skladbu Joy složil baskytarista Milan Špalek před lety pro svého syna. „Potřeboval písničku do školky, tak jsem mu tuhle kravinu vystřelil za pár vteřin. Nám se ale zalíbila a nakonec skončila na desce,“ řekl Špalek.

Krtkům se ale zjevně příčila, a tak se pomstili. „Po vydání desky jsem přijel domů a měl jsem rozkopanou zahradu. Pak mi volal bubeník a říkal, co jsem to udělal za hovadinu. Nikdy jsme tyhle problémy neměli,“ dodal Špalek. (raš)

KABÁT SE OCITL UPROSTŘED KOTLE. Kapela Kabát tentokrát do Hradce přivezla skutečného obra, pódium dlouhé 60 a hluboké 30 metrů. Novinkou bylo vysunuté rameno přímo doprostřed kotle fanoušků. V poslední písni Kdoví jestli pak navíc zpěvák Josef Vojtek vystoupal na speciální plošině až nad střechu nad pódiem. Koncert si kromě 25 tisíc fanoušků užili i kytaristé Kabátu Ota Váňa a Tomáš Krulich (zleva). Foto: DENÍK/David Taneček

Stánky trpěly výpadky proudu

HRADEC KRÁLOVÉ - Nedostatek stánků s občerstvením. To byl podle mnoha návštěvníků největší minus koncertu Kabát. „To odmítám. Stánků bylo dost. Ale bohužel došlo k výpadkům proudu, takže se nestíhalo chladit pivo a šlo to pomalu,“ řekl organizátor koncertu Ivan Vodochodský. Zdravotníci z Českého červeného kříže přesto museli ošetřit řadu dehydrovaných lidí. K žádnému vážnému kolapsu naštěstí nedošlo. „Měli jsme na letiště pouze jeden výjezd a to k osobě s poraněným kolenem,“ řekl hlavní lékař rychlé záchranné služby v Hradci Králové Jiří Mašek. (raš)

"Vážíme si obrovské přízně fanoušků," říká Ota Váňa

Jaký byl koncert v Hradci na letišti?

"Bylo to výborný. V Hradci byla historicky největší návštěvnost, bylo skoro 26 000 fanoušků. Možná, že ještě o trochu víc, zatím to není úplně přesně spočítaný. Stál jsem na pódiu a neviděl jsem konec davu. Na letiště je jenom jediná příjezdová cesta, tak jsme museli mít cestou policejní doprovod, abychom se dostali včas na místo. Těsně před otevřením areálu, se ještě hasičskými auty kropil betonový povrch, aby se trochu ochladil. Záchranáři taky podávali pití, hlavně v prvních řadách. Snad to všichni přežili ve zdraví. Hrozně si téhle obrovský přízně fanoušků vážíme a každý koncert si užíváme, jako kdyby byl poslední. Tohle už se nemusí nikdy opakovat."

Někteří lidé psali, že nedostatkem bylo málo stánků s pitím…

"Já vím, známý mi to taky říkali, že byly fronty na pivo. To ale při takhle obrovský akci nejde zajistit jiným způsobem. Přidání dalších stánků by bylo na úkor zmenšení prostoru a museli by lidi být na sebe více namačkaný, takže to fanoušci musí chápat."

Zdroj: www.kabat-fans.cz

JOSEF VOJTEK A JEHO KABÁT nadchl tisícihlavé publikum na hradeckém letišti. Páteční koncert
nejpopulárnější české kapely fanoušky nezklamal. Rockeři z Teplic se představili ve skvělé formě
a svým příznivcům naservírovali většinu songů z nejnovějšího
alba Corrida. Diváky uchvátilo rovněž obří pódium, které mělo na délku 60 metrů. Techniku na
koncert přivezlo osm kamionů a čtyři dodávky, o vše se staralo 150 lidí. Foto: Deník/ David Taneček

Pořadatelé se pořádně sekli!

V odhadu návštěvnosti se organizátoři hradeckého koncertu Kabátů zmýlili o celou polovinu! Očekávali 15 tisíc návštěvníků, ale podle neoficiálního sčítání jich v pátek na letiště přišlo třiadvacet tisíc.

"To je dosavadní rekord," řekl pro Hradecký deník Ivan Vodochodský, hradecký pořadatel.

Mnozí diváci si po koncertu stěžovali na špatné zásobování tekutinami. "Stánků bylo žalostně málo, dlouhé fronty," hodnotila možnost občerstvení Jana Millerová.

Pořadatelé se obávali deště, horký večer a velká návštěvnost je zřejmě zaskočila. (raš, pl, foto DT)

HONZA DINO KOLLER, fotbalový reperezentant, se na koncertě Kabátů vyřádil v "kotli" mezi fanoušky Kabátů i svými. Těm také stíhal rozdávat své podpisy. Večer protančil v úctyhodném tempu a celou atmosféru hudebního šílenství výborně vstřebával. Foto: DENÍK/ Jan Ježdík

Své dojmy, postřehy a názory na koncert můžete sdělit ostatním přímo na stránce

http://reporter.denik.cz/CZ0521/novy/

Nejzajímavější názory uveřejníme v pondělním Hradeckém deníku.

MŮŽETE VKLÁDAT TAKÉ VLASTNÍ FOTOGRAFIE!

Čtenářské příspěvky na téma Kabáti najdete na http://reporter.denik.cz/CZ0521/803/

Turné české rockové kapely Kabát dorazilo do východních Čech. Páteční večer na královéhradeckém letišti patřil zejména hitům z posledního „kabátího“ cédéčka Corrida i největším peckám z celé patnáctileté historie kapely, která si své pevné místo na špičce popularity užívá teprve v posledních letech. Pořadatelé večer na letišti očekávali až dvacet tisíc lidí. O tom, že to není přehnaný odhad, svědčil i obrovský zájem fanoušků všeho věku o čtvrteční odpolední autogramiádu v jednom z místních hypermarketů. Koncert se konal od 19 hodin na hradeckém letišti.

Autogramy pro Hradecký deník

Autogramiádu uspořádala skupina Kabát, která v pátek 8. června vystoupí na královéhradeckém letišti, ve čtvrtek odpoledne v hradecké Hypernově. Fanoušků dorazilo kolem tří stovek a podepisovalo se nejen na plakáty a CD, ale také na tělo a spodní prádlo.

„Zahrajeme celkem 27 písniček z nového i starých alb. Nevím, jestli máme nějaký ploužák, ale jestli ano, zahrajeme ho,“ pochlubil se Pepa Vojtek.

Pořadatelé prosí návštěvníky, aby si nebrali deštníky. (jap)

Pepa Vojtek na čtvrteční hradecké autogramiádě. Foto: DENÍK/David Taneček

"Nechodíme po rádiích s lahví," říká Milan Špalek


Když se koncem devadesátých let dotázali osazenstva teplické skupiny Kabát na jednom z jejich koncertních turné, zda-li jako kapela přežijí příchod nového milénia, všichni odpověděli kladně.
V současnosti je tato kapela na republikovém turné k CD Corrida. V pátek 8. června večer vystoupí na královéhradeckém letišti, za tři týdny – 26. června – dorazí do Pardubic. Deník vyzpovídal baskytaristu a tvůrce převážné většiny „kabátích“ textů Milana Špalka:

Čekali členové Kabátu v začátcích dnešní tisícihlavé megakoncerty, sériovou výrobu desek a účast v médiích, nebo vás pozdější úspěch zaskočil?Každý, kdo začíná dělat muziku, pochopitelně dychtí po co možná největším okruhu svých fanoušků a ani Kabát v tomhle ohledu nijak nevybočoval z řady. Ten úspěch člověk nějaký čas „vydejchává“, ale pak si na to postupně zvykne. Nahoru nám to šlo jakoby samo, ovšem udržet se v plném nasazení je docela těžká věc.

Usilujete o to, aby se vaše skladby hrály i na nekomerčních stanicích?To je případ od případu. Ale záleží spíš na konkrétním rádiu, jestli kabátí repertoár pouštět chce či nikoliv. Nechodíme po rádiích s lahví.

V čem spočívá neutuchající obliba Kabátu trvající již nějakých patnáct let?Zřejmě jsme dobrý satelit, který přijímá pozitivní energii a posílá ji dál k lidem. Občas se nám povede slušná pecka, rovněž texty nejsou k zahození a hlavně celou tu dobu držíme v jedné sestavě. Anebo máme podplacené rozhodčí.

Na jak dlouhá vystoupení během tour se mohou fandové těšit?Na podobné akce máme připravený repertoár přibližně na hodinu dvacet až hodinu a půl. Sem tam nějakou skladbu vyhodíme – to když nám nesedí – a nahrazujeme je jinými. Plánujeme vyzkoušet několik starších, ale i nových písniček, které tolik nehrajeme. Většina budou samozřejmě klasické pecky, bez kterých to nejde.

PAVEL KRÁL

BASKYTARISTA KABÁTU Milan Špalek na hradeckém koncertu. Foto: DENÍK/David Taneček

Tisková zpráva

KABÁT - turné 2007- CORRIDA

Kabát ziskal ocenění Nejprodávanější deska v kategorii Skupina za nejvíce prodaných nosičů desky Corrida (EMI) 56.900 ks.

Turné začalo zcela netradičním způsobem, a to ve finských Helsinkách, kde se skupina Kabát zúčastnila finále Eurosongu.

Technické parametry turné:

Scéna bude vypadat jako aréna na corridu a na šířku měří 60 m, do hloubky 30m.

Na pódiu budou LED panely s projekcemi obsahově specielně vytvořené ke každé písni, plus dvě velkoplošné projekce na bocích scény, pro možnost vidět detaily i z velké dálky od pódia. K dispozici budou dvě nezávislá pracoviště pro odbavení videí: jedno pro scénu, druhé pro velkoplošné projekce svlastním kamerovým okruhem na stadionech.

Nachystány budou i zajímavé open-air pyroefekty. Technický tým bude čítat 72 osob, které pojedou celé turné a dalších 80 lidí místní techniky.

Informace ke koncertu skupiny KABÁT vHradci Králové 8. června 2007

· Koncert skupiny KABÁT se bude konat na letišti v Hradci Králové, vprostoru stojánky dne 26. června od 19.30 hodin.

· Hosté: Walda gang a Mewa

· Vpouštění diváků do areálu bude od 17.00 hodin

· Ve spolupráci s Dopravním podnikem města Hradce Králové je zajištěna mimořádná doprava diváků.

· Parkování pro vozidla návštěvníků zajištěno v areálu letiště, hlídané parkoviště bude k dispozici od 16.00 hodin. Návštěvníky, kteří se vydají na koncert autem je dobré upozornit na možné dopravní komplikace způsobené dopravními omezeními vmístě konání koncertu a okolí.

· Vozy parkující na přístupových komunikacích k letišti budou odtaženy !

· V zájmu bezpečnosti návštěvníků i účinkujících budou prováděny důkladné prohlídky - nebrat s sebou jídlo a nápoje zejména ve skleněných a plechových obalech, kamery, fotoaparáty, zbraně, psy.

· Občerstvení pro diváky je zajištěno v areálu koncertu.

· Autogramiáda skupiny KABÁT se bude konat 7. června (čtvrtek) v nákupním centru Hypernova v Hradci Králové od 16 hodin, kde mohou zájemci vstupenky na koncert vyhrát nebo zakoupit.

· Kompletní techniku veze osm velkých kamiónů a čtyři menší nákladní auta. Technika váží přes 40 tun

· Celkový příkon proudu 420 kw

· Počet technického personálu:

· čtyři osoby produkce Kabát a 10 osob lokální produkce

· 70 osob posádka Kabát

· 80 lokálních pořadatelů

· 140 osob ochranky

ARÉNA CORRIDA. Obří pódium skupiny Kabát, které na délku měří 60 metrů a hluboké je 30 metrů, mělo na letišti stát jako vždy u hangárů. Pro jeho rozměry ale pořadatelé nakonec zvolili plochu u staré přistávací dráhy. Foto:DENÍK/David Taneček

· Skupina KABÁT na květnové turné poctivě zkoušela skoro dva měsíce – a věřte, hraje jim to velmi, velmi slušně.

· Kupujte si vstupenky vpředprodejích – ušetříte 50,- Kč, protože na místě vden koncertu budou stát 340,- Kč. Vpředprodejích se zatím prodalo přes 12.000 vstupenek.

· Vstupenky mizí zpultů velmi rychlým tempem, ale je jich dost!! Kapacita areálu je neomezená. Kdo nestihl koupit vstupenky vpředprodejích, nemusí věšet hlavu. Na místě vden koncertu budou vstupenky za stejnou cenu jako vpředprodejích, tj. za 350,- Kč !!

· Dle hodnocení kapely i fanoušků je tohle nejlepší turné vhistorii kapely.

Orientační mapka rozmístění parkovacích ploch

Pořadatelé očekávají dnes večer na královéhradeckém letišti nejméně patnáct tisíc lidí. Přehledná mapka je proto víc užitečná – ukazuje cestu na místo koncertu zvlášť pěším a zvlášť motoristům. Těm, kdo zvolí jistotu hromadné dopravy, vychází vstříc Dopravní podnik města Hradce Králové.

Mimořádná doprava na koncert skupiny KABÁT

letiště Hradec Králové - pátek 8. června 2007

Jízdné - 30 korun

Neplatí žádné slevy ani časové jízdenky. Jízda pouze na zvláštní jízdenku - prodej u řidiče. Nástup předními dveřmi. Jízdenka platí i pro cestu zpět.

Provoz mimořádné dopravy:

směr Letiště: 16.00 až 21.00 hodin interval cca 10 minut směr nádraží: 22.30 až 00.00 hodin

Trasa: Hl.nádraží - Gočárova třída - Ulrichovo n. - Adalbertinum - Aldis – akademika Bedrny - Letiště (platí i pro cestu zpět).

V době cca od 23.00 do 00.00 hodin bude z „mimořádné dopravy“ umožněn na zastávce Adalbertinum přestup (platí zde jízdenka z „mimořádné dopravy“ v hodnotě 30 Kč) na zvláštní spoje linky č. 18 do Podzámčí.

Historie a současnost kapely

Skupina Kabát byla založena vTeplicích vroce 1983. Zakládajícími členy byly Milan Špalek a Tomáš Krulich. Později se ke skupině přidali Radek Hurčík a Josef Vojtek. Jako poslední tuto sestavu doplnil Ota Váňa. Vtéto sestavě kapela funguje od roku 1990 do dnes.

Zpočátku skupina fungovala pouze vTeplicích a okolí, jako lokální rocková kapela. Zlomovým bodem pro další vývoj byl rok 1991, kdy vyšla první řadová deska snázvem „ Má jí motorovou“ a vzápětí „ Živě“. Na základě kladného ohlasu, podepsala skupina exklusivní smlouvu svydavatelstvím Monitor/EMI ČR. První řadovou deskou u tohoto vydavatelství byla deska „Děvky ty to znaj“ a následovaly „ Colorado, Země plná trpaslíků, Čert na koze jel, Mega Hu ,Go Satane Go, Suma Sumárum ( best of ) a Dole vDole.

Nejúspěšnějším nosičem do „bestofky“ bylo „Colorado“, kterého se prodalo bez mála 100.000 kusů. Vroce 2002 oslavila skupina Kabát 10 let od vydání prvního alba. K této příležitosti vydala výběrové dvojalbum Suma Sumárum, které vyšlo v listopadu 2001, a již po měsíci prodeje bylo platinové. VČechách a na Slovensku se prodalo neuvěřitelných zhruba 130 000 ks nosičů. Vžebříčku prodeje hudebních nosičů (vyhlašuje IFPI ČR ), bylo album po dobu 100 týdnů vprvní desítce prodeje, a většinu času to byl nejprodávanější titul vČR.

Vrcholem výročí bylo koncertní turné „Suma Sumárum 2002“ (12 koncertů), které bylo technicky naprosto ojedinělé, a které navštívilo více jak 60.000 návštěvníků.

Sedmého října 2003 vyrazila skupina Kabát na dlouho očekávané „Tour 2003“, které bylo předzvěstí vycházejícího alba „ DOLE VDOLE“. Po třech velmi úspěšných koncertech na Slovensku překročilo turné 12.října hranice České Republiky, kde plynule navázalo 14.října vOlomouci. Vtento den zároveň i vyšlo album Dole vDole, a za tři dny prodeje se stalo trojnásobně platinové, což je unikát.

Toto turné se stalo nejúspěšnějším turné vnovodobých dějinách samostatné České Republiky. Turné, které se jelo po zimních stadionech bylo ve všech městech ( vč. Prahy ) dopředu beznadějně vyprodané. Podobným výsledkem se může vPraze pochlubit např. Robbie Williams, který jako jediný interpret dokázal vroce 2003 také dopředu vyprodat pražskou T-Mobile Arénu.

Dnes je skupina Kabát považována odbornou i laickou veřejností za nejlepší skupinou na českém trhu. Pro dokreslení první regulérní turné (po změně managementu vroce 1999) na sedmi koncertech ve velkých městech ČR navštívilo téměř 20 000 lidí. Na turné GSG vroce 2001 zavítalo přes 30 000 návštěvníků a Turné 2003 navštívilo přes 110.000 fanoušků.

Rok 2002 byl pro skupinu velmi úspěšný. Prodej CD nosiče Suma Sumárum byl pětinásobně platinový, a skupina tímto zároveň získala cenu Akademie Populární Hudby za rok 2002 „ Anděl“ za nejprodávanější album všech kategorií. Vanketě „Český slavík“ skončila skupina Kabát v roce 2002 na třetím místě vkategorii skupina roku, a zpěvák skupiny J.Vojtek získal Českého slavíka za skokana roku vkategorii „zpěvák roku“.

Za rok 2002 uvedla skupina Kabát dva videoklipy (Pohoda a Šaman) do prestižní hitparády TV Nova - ESO. Oba dva získaly „Červené Eso“, a videoklip kpísni „Pohoda“ se stal nejúspěšnějším klipem roku a zároveň získal rekordní počet hlasů za dobu existence této soutěže. Na základě toho byl vlednu 2003 znovu do této soutěže nasazen, a opět získal ocenění Červené Eso ( za šest vítězství vřadě ). Klip knovému albu, který má stejný název „Dole v Dole“ získal také „Červené Eso“.

Rok 2003 byl ale přesto ještě úspěšnější. Turné 2003 navštívilo přes 110.000 fanoušků. Vanketě „Český slavík“ skončila skupina Kabát na prvním místě vkategorii skupina roku s celkovým počtem hlasů před 10.000, a náskokem před druhou Lucií o 4.000 hlasujících. Klip „Dole vDole“ se stal nejúspěšnějším klipem roku, a obdržel za to cenu.

Tento klip získal i další ocenění: Nejhranější klip zČR na slovenském hudebním kanále TV Music Box, a vyhrál i včeském „Ó“čku (kategorie Hard and Heavy ), kde se stal Kabát zároveň kapelou s druhým největším počtem hlasů všech kategorií, za skupinou Linkin Park. Šestého března budou na požádání VAC a České Filmové Akademie předávat J. Vojtek a M. Špalek cenu „Český Lev“ za rok 2003 vkategorii - nejlepší zvuk. Dvacátého března proběhne vyhlášení cen APH (Akademie Populární Hudby), a Kabát má tři nominace: Skupina roku, Album roku (rock) a videoklip roku ( Dole vdole ). Navíc management skupiny ( Pink Panter Agency) je nominován na Promotéra roku.

Jaro 2004 přineslo další vynikají turné „Dole vdole“. Ohromujícímu pódiu dominovaly dvě těžní věže, ze kterých šlehaly plameny. Jednotlivé koncerty navštívilo vždy mezi 10 až 22 tisíci díváků.

Další desky se fanoušci Kabátu dočkali na podzim loňského roku. Cédéčko snázvem Corrida se rázem stalo prodejním hitem, kdnešnímu dni se desky prodalo necelých 70 tisíc. Stejnojmenné turné vtěchto dnech budí nadšení vřadě měst České republiky, tisíce lidí chtějí vidět, jak vypadá parta kolem J. Vojtka na pódiu, které připomíná španělskou corridu. Vpátek 8. června dorazila nejpopulárnější rocková skupina do Hradce Králové.

Prodej dosud vydaných alb vČR (únor 2004)

Živě - 1992- 31.000 ks
Má jí motorovou - 1992 - 69.000 ks
Děvky ty to znaj - 1993 - 85.000 ks
Colorado - 1994 - 96.000 ks
Země plná trpaslíků - 1997 - 82.000 ks
Čert na koze jel - 1998 - 72.000 ks
Mega Hu - 1999 - 50.000 ks
Go satane go - 2001 - 48.000 ks
Suma Sumárum - 2002 - 128.000 ks
Dole vdole - 2003- 84.000 ks

Celkem: 745.000 ks nosičů a nosiček

Zdroj: EMI Czech Republic

FOTOGRAFIE A VIDEA ZPŘEDCHOZÍCH KONCERTŮ TURNÉ CORRIDA LZE VIDĚT I NA OFICIÁLNÍCH STRÁNKÁCH WWW.KABAT.CZ

Nahravá se anketa
10.6.2007 VSTUP DO DISKUSE 1
SDÍLEJ:

SERVIS

Gastronomie - Gastronomie Kuchař/pizzař 23 000 Kč Kuchaři (kromě šéfkuchařů) KUCHAŘ/-KA. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 23000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: KUCHAŘ/-KA, - PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, - Požadujeme: vyučení příp. praxe podmínkou, chuť pracovat a učit se, být týmový hráč, - Nabízíme: zaměstnanecké stravování, zlevněné vstupy do gymu aj., služební tarif, teambuildingy, - V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem: marketing@napalmovce.cz. Pracoviště: Restaurace na palmovce, Československé armády, č.p. 275, 500 03 Hradec Králové 3. Informace: Zuzana Kotyzová, +420 604 781 478. Výroba - Výroba Obsluha strojů 20 800 Kč Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z pryže LISAŘ/-KA (OBSLUHA STROJŮ NA VÝROBU, ZPRACOVÁNÍ VÝROBKŮ Z PRYŽE). Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20800 kč. Volných pracovních míst: 14. Poznámka: LISAŘ/-KA (OBSLUHA STROJŮ NA VÝROBU, ZPRACOVÁNÍ VÝROBKŮ Z PRYŽE), - Místo výkonu práce: Trelleborg Bohemia, a.s., Akademika Bedrny 531/8a, Hradec Králové, - PP na dobu neurčitou, nástup od 19. 4. 2018, jedná se o agenturní zaměstnávání , - Náplň práce: obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z pryže, plastu, - Požadujeme: min. základní vzdělání, - V případě zájmu o pracovní pozici se můžete osobně dostavit na adresu třída Karla IV. 467/20, 500 02 Hradec Králové a to v pondělí a středu od 9:00 do 15:00 hod. , - Kontaktní osoba: p. Anatoli Yukhimuk, tel. č.: 777 977 679 (volat Po - Pá od 9:00 hod. do 15:00 hod.). Pracoviště: Personální agentura hradec králové s.r.o.- pracoviště, Akademika Bedrny, č.p. 531, 500 03 Hradec Králové 3. Informace: Anatoli Yukhimuk, +420 777 977 679. Vzdělávání a školství - Vzdělávání a školství Lektoři dalšího vzdělávání 500 Kč Lektoři dalšího vzdělávání LEKTOR/-KA KURZU "SOUVISLOSTI PROCESŮ PŘI RECYKLACI PLASTŮ, MATERIÁLY, JEJICH IDENTIFIKACE A VLASTNOSTI. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 500 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: LEKTOR/-KA KURZU "SOUVISLOSTI PROCESŮ PŘI RECYKLACI PLASTŮ, MATERIÁLY, JEJICH IDENTIFIKACE A VLASTNOST, - DPP, nástup od ledna 2019, - Náplň práce: lektor pro desetidenní kurz, který se zaměří na recyklaci odpadů a zpracování technických plastů do formy granulátů pro jejich další využití, - Požadujeme praxi a vzdělání v oboru chemie a zkušenosti s lektorskou činností, - Nabízíme: odměna za den školení je 4 000 Kč, - V případě zájmu zašlete životopis na hr@vzdelavanimetis.cu, do předmětu e-mailu uveďte "lektorka kurzu "Souvislosti procesů při recyklaci plastů, materiály, jejich identifikace a vlastnosti". Pracoviště: Ing. et bc. lenka štichauerová - pracoviště, třída snp, třída SNP, č.p. 733, 500 03 Hradec Králové 3. Informace: Radek Kahánek, +420 604 500 052. Bankovnictví a finanční služby - Bankovnictví a finanční služby Finanční poradce 20 000 Kč Ostatní specialisté v oblasti finančního a investičního poradenství OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/-KYNĚ. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 70000 kč. Volných pracovních míst: 6. Poznámka: OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/-KYNĚ, - PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, - Náplň práce: obchodní zástupce v oblasti prodeje elektřiny a plynu,, - Předchozí zkušenosti vítány, ŘP sk. B výhodou, - Nabízíme: auto, mobil, volnou pracovní dobu, SIM kartu, příjemný kolektiv a nadstandardní ohodnocení, - V případě zájmu nás kontaktujte osobně (v ulici ČSA 287/19, Hradec Králové, a to v pondělí až pátek mezi 9. a 10hod), telefonicky, kontaktní osoba: Hlásný František, tel. 725 005 686. Pracoviště: Františkovy energie s.r.o. - hk, Československé armády, č.p. 287, 500 03 Hradec Králové 3. Informace: František Hlásný, +420 725 005 686.

Knihy

Knihovny mají dostat dotace

Běh městem Hradec Králové.

17. listopad uctí Během městem

OBRAZEM: Vítáme v uplynulých dnech narozená miminka

Hradec Králové - Prohlédněte si jedny z nejkrásnějších snímků, které na stránkách Deníku můžete spatřit pravidelně každý týden. Ano, jsou to nově narozená miminka, která přišla na svět v královéhradecké porodnici.

Nejdřív nedal šance, v závěru rozhodl. „Velká euforie i úleva,“ říká Kocourek

Královéhradecko, Jičín /ROZHOVOR/ - Jičínští fotbalisté otočili zápas proti Dobrušce. Doma jim to šlape, venku je to přesně naopak.

Podpoří projekt Řeka není smetiště

Hradec Králové - Kraj zaštítí a na tři roky finančně podpoří projekt Řeka není smetiště, jehož iniciátorem je Klub dětí a mládeže Hradec Králové.

Celkovým šampionem Tip ligy se stal Matuška

Hradecko - Sadu plechovek „G“ získal Buřič.

DALŠÍ ČLÁNKY Z RUBRIKY

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT