Středeční dopoledne v kině

To se uskuteční ve středu dopoledne a bude to pořádně čiperná jízda! Od 10 hodin se totiž bude promítat nový animovaný film Alvin a Chipmunkové: Čiperná jízda.

„Vzhledem k tomu, že děti v Hradci mají právě jarní prázdniny a počasí příliš nepřeje zimním sportům, chtěli jsme pro ně a jejich rodiče vymyslet nějakou příjemnou zábavu. Alvin a Chipmunkové tohle rozhodně splňují," vysvětluje Ilona Machová z Bia Central. Vstupné činí 120 korun.

I tentokrát se tak můžete těšit na oblíbené dětské animované hrdiny veverky Alvina, Simona a Theodora.

Jejich v pořadí už čtvrté dobrodružství začíná tradičně: velkým nedorozuměním. Trojice veverek totiž dostane podezření, že Dave, jejich velký člověčí kamarád a ochránce, chce požádat svou přítelkyni o ruku. A oni touto svatbou získají jednoho naprosto příšerného, nesnesitelného, vyženěného bratra Milese a navíc je Dave možná nakonec i úplně opustí. Toto žádání o ruku se má odehrát za tři dny až v Miami, a tak mají naši chlupatí hrdinové hodně málo času a před sebou o to více kilometrů, aby zabránili této naprosto příšerné katastrofě.

A tak vás ani tentokrát dozajista nemine naprosto šílená jízda nacpaná přehršlí vtipů a hromadou té pravé a nefalšované chlupaté „chipmunčí" muziky.

Chybět nebude dětská dílna

Po filmu si navíc děti budou moct kreslit a malovat při dětské dílně, pro rodiče bude otevřena kavárna. „Otevírací doba kavárny bude od půl desáté do 13 hodin," dodává Machová.