Náklady na film se podle producentů vyšplhaly na 72 milionů korun a tvůrci slibují unikátní podívanou, jakou tahle země v kinech ještě nezažila. Tvůrci lákají, že jde o jediný film, který končí v realitě…

V hradeckém multikině CineStar se film ve čtvrtek promítá hned patnáctkrát, a to ve třech sálech. V úterý před 14. hodinou už přitom bylo téměř vyprodáno, ve webovém rezervačním systému byla k dispozici jen čtyři poslední volná místa. První projekce v CineStaru začne v 11.20 hodin, poslední v 21.40 hodin.

Zakladatel TrutnOFF Open Air Festivalu Martin Věchet.
Martin Věchet před festivalem: Indiáni milujou hory. Uvidíme, co bude za rok

Pokud lidé chtějí Onemanshow vidět v premiéře v Hradci Králové, větší šanci mají v kině Bio Central, kde zatím zbývá zhruba třetina míst. I v Bio Centralu ale očekávají, že čtvrteční promítání bude nakonec vyprodáno, Deníku to potvrdil mluvčí kina Jan Slanina. Velký sál má kapacitu 384 míst a k tomu tři léže. Bio Central film v premiéře uvede ve čtvrtek od 20 hodin.

Na jistotu mohou jít Hradečáci ve čtvrtek do Letního kina Širák. Prodalo se zatím jen několik vstupenek. Do letního kina si ovšem lidé většinou nekupují vstupenky v předprodeji, ale až na místě, jak Deníku potvrdil provozní kina Daniel Kučera. Kapacita hlediště je 800 míst a vyprodáno podle Kučery téměř jistě nebude. „Návštěvníci se nemusí bát, že by na ně nezbylo místo, Širák je nafukovací,“ řekl s úsměvem Kučera. Letní kino Širák film promítne od 20.30 hodin.

Zdroj: Youtube

V Chlumci nad Cidlinou v Klicperově domě se Kazmův film bude promítat až v pátek, a to od 19 hodin. V úterý před 14. hodinou bylo v sále volných celkem 106 míst, 98 jich bylo rezervovaných a 25 prodaných.

Až v pátek film uvede i kino v Novém Bydžově. Projekce v kině v prostorách Jiráskova divadla začne v 20 hodin. V úterý po poledni bylo zatím prodáno jen 14 vstupenek, celková kapacita hlediště je přitom 238 míst.

Podle Kazmy jde o utajovaný projekt, na kterém jeho tým pracoval více než čtyři roky. V Česku se nejdříve na reklamních billboardech objevily bílé znaky na černém podkladu a na sociálních sítích se začalo spekulovat, že jde o připravený krok Kazmy Kazmitche k novému projektu, což se zanedlouho potvrdilo. Předem připravené promo k filmu vyvrcholilo na letošním Karlovarském filmovém festivalu, kde Kamil Bartošek způsobil poprask a vystřelil si z předních českých herců, organizátorů festivalu a novinářů.

Sněžka v pondělí 14. srpna při západu slunce už s novými lavičkami, které tam pořídila pro turisty Správy KRNAP.
FOTO: Podívejte se na nové lavičky pro turisty na Sněžce. Vrtulník letěl 85krát

„Smrdělo to hned, ne?“ přivítal přítomné na tiskové konferenci k filmu Poslední zákop. Snímek měl natočit režisér Andy Fehu a v rolích nacistů se měli objevit Jiří Bartoška, Ondřej Sokol, Hynek Čermák, Jiří Langmajer a Kryštof Hádek. Všichni hvězdní herci se sice jednoho natáčecího dne opravdu zúčastnili, ale o tom že jde o podvrh, údajně neměli tušení. Tisková konference k válečnému filmu se tak proměnila v oznámení o premiéře nového filmu z dílny Kazmy.

Kdo je Kamil Bartošek?
Kamil Bartošek, známější pod pseudonymem Kazma Kazmitch, se narodil 26. května 1985 v Kroměříži. V českém showbusinessu se zapsal především jako internetový producent, moderátor a influencer. Známý je svými projekty, s nimiž začal jako moderátor pořadu One Man Show na internetové televizi Stream.cz. V roce 2015 změnil koncept pořadu a proměnil jej v produkci velkolepých show se žlutým trojúhelníkem v logu.

K jeho nejznámějším projektům patřil například happening na Mistrovství světa v hokeji 2016 v Rusku, na které se český moderátor měl dostat nelegální cestou. Celou akci Kazma začal tím, že se schoval se svým komplicem ve výstavním voze automobilky Škoda v Mladé Boleslavi, s nímž se dostal až na mistrovství světa v Rusku.

Kazma se navíc převlékl do kostýmu tamějšího maskota – Lajky, přičemž ten pravý se ovšem nacházel někde jinde. Zpozoroval také prezidenta Ruské federace a neodolal pokusu ho jít pozdravit. Na webových stránkách Stream.cz, kde bylo zveřejněno, má nyní video 2,8 milionu zhlédnutí.

Juniorky vybojovaly zlato, dívky ze seniorské kategorie bronz.
Mažoretky z Hradecka jsou mistryně světa. Čekalo je přivítání v Chlumci

Na jaře 2017 se Kamil Bartoška rozhodl nabourat natáčení televizního pořadu Prostřeno, které vysílá televize Prima. Kazma nechal obsadit soutěžícího, který ztvárnil psychicky nemocnou osobu, kterou hrál amatérský herec Karel Ondrka. Ten měl po celou dobu reality show v uších sluchátko a poslouchal pokyny Kazmy a produkčního týmu One Man Show, což je moderátorova produkční společnost. Později vyšlo najevo, že šlo o „reality show na druhou“ a tento Kazmův projekt se tak stal nejúspěšnějším a nejsledovanějším videem. K dnešnímu dni má 5,1 milionu zhlédnutí.

Je tak otázkou, co stojí za připravovaným filmem českého moderátora a producenta. Jedno je ale jisté - o obyčejný film nepůjde.