Na pódiu odehraje své největší hity i novinky z aktuálního alba ČeskosLOVEnsko, které je v současné době jedním z nejprodávanějších tuzemských alb. Samozřejmě dojde i na hity Lucie.

Páteční show Davida Kollera bude postavená na excelentních výkonech muzikantů, kteří jej doprovázejí už deset let. Na kytaru zahraje Michal Pelant, na basu Marek Minárik, který jako člen Lucie natočil i jejich nejslavnější desku Černý kočky, mokrý žáby a na klávesy Michal Nejtek. Za bicí se posadí současný člen koncertní sestavy Lucie Adam Koller a Tomáš Marek, který s Lucií už koncertoval.

Kromě Davida Kollera v pátek přivede návštěvníky do varu pardubická Vypsaná Fixa, která letos vydala povedenou novinku Krásný smutný den. Populární muzikanty doplní další pardubická skupina Sabrage v čele s Julianem Záhorovským.

Chcete se i vy zúčastnit této akce? S Deníkem můžete zdarma získat vstupenku. Stačí odpověděl na naši jednoduchou otázku, která zní: „Ve kterém roce se narodil David Koller?" Své odpovědi zasílejte ve středu (15. 7.) do 14 hodin na e-mail kamila.mala@denik.cz a nezapomeňte připojit údaje, na nichž vás budeme moci kontaktovat.