TOMÁŠ VYMETÁLEK architekt
Letošní horké léto jsem si užil hezky, i když je fakt, že ta horka už byla přes míru a díky nim jsem hodně dní fungoval v režimu jakési polopracovní siesty ve stylu jižních národů. Pro mě ty nejhezčí dny byly až teď jak se trochu ochladilo a šlo něco dělat venku. Doufám, že nás čeká krásný slunečný podzim a také pořádná zima se spoustou sněhu.

JIŘÍ VLČEK, exšéf okresního úřadu
Letošní léto pomalu odchází a s ním i prázdniny. Lidé si budou sdělovat zážitky z cest a pobytů v přírodě. Čas poteče směrem ke konci roku a vše se bude znovu opakovat. Zažil jsem to v životě mnohokrát a vždy to bylo hezké, ať už jsem byl kdekoliv. Letošní horké léto přinutilo přemýšlet o změně počasí mnoho lidí a také mě. Užívám si nejenom léta, ale celého roku, neboť každá jeho část má svoje kouzlo.

PAVEL SVOBODA, ředitel speciálních škol
Prázdniny pro mne, jakožto každého kantora, jsou nezbytnou relaxací. Upřímně řečeno, kdo neučil, tak to nepochopí. Letošní léto muselo každému splnit ta nejtoužebnější přání, bylo skvělé! Pro mne osobně bylo naplněno činností, užil jsem si! Od sportování přes týden na vodě a na kolech, dost jsem „dědečkoval", prostě báječné. A večery navýsost přály posezení v zahrádkách a klábosení, někdy zpívání. Takže – príma.

MICHAELA HARTIGOVÁ, basketbalistka Hradce
Když se nad tím tak zamyslím, tak letošní prázdninové dny utekly jako voda… Nečekaně opět rychle jako minulý rok! Letos byly ale o něco pestřejší, ať už teplotně, tak programově. Díky příjemným, mnohdy až nesnesitelným teplotám, jsem letní dny trávila u vody s přáteli. Lenošení se pak střídalo s turistikou a sportováním. Takže od každého trochu… Zkrátka léto, jak má být! :-)