S DENÍKEM
UŠETŘÍTE

Na druhé straně tu nenajdete služby, které nabízejí koupaliště od toboganů až po dětské koutky a také stánky s občerstvením.

Vše si k písníku musíte přivézt sami.

Také nemáte záruku, že se vám tu nic neztratí, protože například hradecké koupaliště Flošna od letošní sezony má nový kamerový systém.

Flošna Hradec Králové

Letní koupaliště Flošna má v bazénech vyhřívanou vodu na šestadvacet stupňů, takže si můžete užívat i v době, kdy je pod mrakem. Koupaliště je navíc v bezprostředním dosahu městské hromadné dopravy, k dispozici je také bezplatné parkoviště. K úschově cenností slouží trezory, pro jízdní kola jsou připraveny bezpečnostní stojany. Nový kamerový systém zajišťuje bezpečnost, kamery totiž zabírají nejen bazény a prostor kolem nich. Navíc je pro imobilní návštěvníky zajištěn bezbariérový vstup.

Flošna nabízí řadu zážitků: aquazorbing, cvičení zumby, aqua–aerobic, skákání na trampolínách, zájemci mohou využít i dva kurty na plážové sporty.
Při placení je výhodnější použít čipové hodinky nebo městské karty, než platit v hotovosti.

vstupné celodenní v hotovosti dospělí 100 Kč
děti od 6 do 15 let, studenti, osoby nad 60 let, inv. osoby 60 Kč
zvýhodněné 2 dosp. + 1 dítě od 6 let 220 Kč

odpolední vstupné od 17 do 21 hodin v hotovosti dospělí 70 Kč
děti od 6 do 15 let, studenti, osoby nad 60 let, inv. osoby 50 Kč
zvýhodněné 2 dosp. + 1 dítě od 6 let 160 Kč

Koupaliště Chlumec nad Cidlinou

Zdejší koupaliště prošlo zásadní rekonstrukcí a opět začalo sloužit veřejnosti. Například uprostřed bazénu s celkovým objemem vody 3400 metrů krychlových byl vytvořen ostrov, jehož součástí je letní zážitková restaurace. K bazénu patří dětská dvojskluzavka vysoká 1,7 metru pro dospělé skluzavka vysoká 4,8 metru. Dětem je určeno nerezové brouzdaliště dvou bazénků. K občerstvení návštěvníků slouží restaurace, kulturní zážitky nabízí pravidelné čtvrteční hudební večery.

A sportovní vyžití? Můžete tu hrát ping-pong, ruské kuželky. Najdete tu například nohejbalové hřiště a zahrát si můžete plážový volejbal.

vstupné od 9 hodin dospělí 30 Kč
děti do 15 let, důchodci 20 Kč
(platí také pro studenty a ZTP)
děti do 6 let zdarma

vstupné po 15. hodině dospělí 20 Kč
dítě do 15 let, důchodci 5 Kč
(platí také pro studenty a ZTP)
permanentka sezonní 450 Kč

Koupaliště Lodín

Návštěvníci tu mají k dispozici tři vyhřívané bazény a nejdelší tobogan na Královéhradecku, který je dlouhý 96 metrů. Jednou z novinek, které tam nově nabízejí, je dětské hřiště s malým lanovým centrem. Zájemce tu také čeká víceúčelové hřiště (fotbal, basketbal či tenis) či hřiště na plážový volejbal.

vstupné od 9 hodin dospělí 60 Kč
děti 3 – 15 let 40 Kč
studenti 40 Kč
děti do tří let zdarma
ZTP zdarma

vstupné od 17 hodin dospělí 30 Kč
děti i 20 Kč
permanentky dospělí 1200 Kč
děti 600 Kč

Koupaliště Nový Bydžov

Novobydžovské koupaliště prošlo kompletní rekonstrukcí a od letní sezony 2005 nabízí návštěvníkům vynikající kvalitu vody, tobogán, vířivky.
Vedle hlavního bazénu je v areálu i bazén pro děti. Koupaliště má zcela nové zázemí se šatnami, sociálním zařízením, bufetem.

vstupné od 9 hodin dospělí 50 Kč
děti, studenti, důchodci 35 Kč
ZTP/P + doprovod 35 Kč
Dvě děti do tří let v doprovodu osoby starší 18 let mají na celý den vstup zdarma

vstupné od 15 hodin dospělí 40 Kč
děti, studenti, důchodci 30 Kč
ZTP/P + doprovod 25 Kč

Koupaliště Třebechovice p. O.

Areál městského koupaliště se nachází asi 500 metrů od centra města Třebechovice pod Orebem. Uvnitř areálu se nacházejí tři bazény: plavecký, rehabilitační kulatý bazén se vzduchovými a vodními tryskami a dětské brouzdaliště o průměru deset metrů. Kromě toho je v areálu tobogan dlouhý 96 metrů a dvanáct metrů dlouhá dvojskluzavka s dojezdovým bazénem. Okolo bazénů jsou travnaté i zastíněné odpočinkové plochy. Pro sportovní vyžití slouží hřiště na plážový volejbal a stolní tenis.

celodenní vstupné od 9 hodin dospělí 65 Kč
děti od šesti do 15 let 45 Kč
rodinné (2 dospělí +2 děti) 180 Kč

odpolední od 17 do 20 hodin dospělí 30 Kč
děti od šesti do 15 let 20 Kč
rodinné 80 Kč

permanentky
děti od šesti do 15 let 500 Kč
studenti a důchodci 550 Kč
dospělí 650 Kč
pro organizace přenosné 1200 Kč

(pov)