Pátek 13. nemusí přinášet neštěstí. Vždyť právě tento pátek 13. října začíná na půdě Univerzity Hradec Králové akce, jejímž tématem jsou nejšťastnější okamžiky v lidském životě. Vyrazit sem můžete na dvoudenní Svatební veletrh. Po loňském prvním ročníku se sem pořadatelé rozhodli vrátit a navázat na úspěch, se kterým se tu akce shledala poprvé.

„Během obou dnů čeká návštěvníky zajímavý doprovodný program a tři desítky vystavovatelů, kteří snoubencům profesionálně poradí a představí jim široké portfolio produktů a služeb za exkluzivní veletržní ceny. Snoubenci i jejich rodiny se na jednom místě inspirují v nejnovějších trendech svatební a společenské módy jak pro dámy, tak i pro pány. Ochutnají svatební dort a cukroví, prohlédnou si květinové vazby a dekorace, dámy využijí služeb profesionálních vizážistek a nechají se nalíčit,“ láká na veletrh Adéla Trávníčková, jednatelka společnosti PAREXPO, s.r.o., která akci pořádá.

Svatební šaty, dorty, sladkosti, květiny, svatební líčení, dekorace - to vše a mnohem víc bylo o víkendu k vidění na svatebním veletrhu v Hradci Králové.
FOTO: Šaty, dorty, sladkosti. V hradeckém Aldisu se konal svatební veletrh

Snoubenci mají příležitost si vybrat také mezi téměř tisícovkou vzorků snubních prstenů od tří zlatnických dílen a veletrh jim nabídne možnost lépe osobně poznat svatebního fotografa nebo videokameramana. Získat tady lze také tipy na nová svatební místa, kde uspořádat svatební hostinu a kde ubytovat svatebčany.

Atraktivní podívanou pak jistě budou módní přehlídky svatebních a společenských šatů, které zpestří program obou dnů.

„Termín zkoušky svých svatebních šatů si nevěsty u salonů domluví přímo na místě. Doprovodný program veletrhu bude zároveň inspirací pro nastávající novomanžele, jak zabavit svatebčany po celý svatební den. Pestrý hudební repertoár v podání houslového dua či svatební kapely překvapí svým širokým žánrovým záběrem. Lákadlem pro snoubence bude soutěž o svatební dort v hodnotě 5 tisíc korun,“ doplňuje Trávníčková.

Vstup na tuto dvoudenní akci je zdarma, pomyslné brány veletrhu se otevřou v pátek od 14 hodin. V pátek ho můžete navštívit až do 18. hodiny, v sobotu mezi 10. a 17. hodinou. Všechny aktuality a podrobnosti lze sledovat na facebooku, instagramu a webových stránkách svatebního veletrhu.