V Hradci Králové se k akci připojila malá vodní elektrárna, které mnoho obyvatel neřekne jinak nežli „Hučák". Právě v sobotu se tento objekt osvítil modře a tato neobvyklá scenérie i v pozdních nočních hodinách přitahovala nejednoho fotografa.

Soutěž: Vyhrajte lístek na páteční koncert Arakainu

Hradec Králové - Vážení příznivci rockové a metalové hudby! Pojďte s Deníkem zažít skvělou zábavu při koncertu Arakain Dymytry Tour. Koncert začíná v pátek 8. dubna ve 20 hodin v KD Střelnice v Hradci Králové.A jak získat volnou vstupenku? Stačí odpovědět na soutěžní otázku: Jak se jmenuje zpěvák a frontman skupiny Arakain? Své odpovědi zasílejte na e-mail: jiri.kapucian@denik.cz. A to do čtvrtka 7. dubna do 12 hodin. Nezapomeňte uvést jméno, příjmení, bydliště a telefonní kontakt.

Dobrá zpráva…pro všechny

Hradec Králové - V pátek v 17 hodin má v prostorách Studijní a vědecké knihovny v Hradci  vernisáž unikátní výstava pro nevidomé s názvem Dotyky věčné krásy. Projekt výstavy vznikl ve spolupráci Nové Akropolis a Technického muzea v Brně v roce 2002. Těšit se můžete na víc jak 150 ručně vyráběných motivů ze starověkých kultur Řecka, Egypta, Říma či Orientu, stejně jako i motivy z Čech a Moravy. Výstavu si můžete prohlédnout už od pondělí, trvá do 29. dubna.