Krátce z Hradce: Štětec není zločin! Přijďte napsat vzkaz hokejistům
Hradec Králové /KRÁTKÉ ZPRÁVY/ - Již potřetí uspořádají skupiny Fanclub HCHK a Ultras Mechov akci s názvem Štětec není zločin, v rámci které můžete přijít poděkovat hráčům ledního hokeje za dosavadní průběh sezony a vyjádřit jim tak podporu do dalších letošních bojů.
Fanoušci mohou vyjádřit pomocí štětce, barev a papíru - vše bude připraveno na místě - své sympatie vůči kterémukoliv hráči hradeckého týmu již v sobotu 27. února od 10 do 17 hodin v hradecké Fortuna Areně. Fantaziím a vaší kreativitě se meze nekladou.
Bizoni versus K.O.P.R. v hradeckém AC klubu
Hradec Králové - V sobotu 27. února od 19 hod. můžete zavítat na představení improdivadélka „Bizoni versus K.O.P.R." do hradeckého AC klubu. Na zábavné představení, které tvoří a ovlivňují sami diváci zasahující do děje hry, naváže klubový večer písněmi k tanci i poslechu z repertoárů Stinga, Cohena, Toma Waitse apod.
V Hradci vystoupí ukrajinské duo
Hradec Králové - Předposlední únorový den se v rámci svého evropského turné v Hradci zastaví ukrajinské indie-popové duo Zapaska. Po osmé hodině večer rozezní kulturní prostoty Pilnáčkovy továrny na Pospíšilově třídě Jana Špachynska a Pavlo Nečytajlo svojí eletroakustickou hudbou.
Tu tvoří nejen pomocí tradičních hudebních nástrojů, ale také pomocí elektroniky, podobně jako s nimi spřízněná tuzemská populární dvojice DVA. Tvorba Jany a Pavla v sobě snoubí prvky folktroniky a ukrajinských melodií s vlivy hip-hopu či rocku. Vstupné činí 100 Kč.