Data hudebních produkcí najdete na webu klubu.  První koncert se konal 4. července v Americkém stylu na Den nezávislosti, při němž se představil kytarista Jesse Gersenson. „Letos pořádáme druhý ročník těchto koncertů. Postupně se u nás mimo jiné vystřídá jazz, swing nebo blues. Koncerty jsme připravili jako doplněk jazzového klubu k našim celoročním koncertům," řekl za pořadatele Jiří Ponikelský. Už ve čtvrtek se bude na letní scéně konat od 18.30 hodin koncert kapely východočeské Petrof gang.   (ež)

Dobrá zpráva … nejen pro umělce

Hradec Králové - Výstava obrazů a kreseb Ivana Válka začíná v Galerii Stodvacettrojka na Slezském Předměstí v Hradci Králové vernisáží už ve čtvrtek v 17 hodin. Výstava potrvá do konce srpna.

Ivan Válek žije v Hradci Králové, zde ukončil základní školu, poté vystudoval Střední uměleckou školu v Praze, obor typografie. Od dětství kreslil a maloval a díky svému výtvarnému talentu dnes úspěšně podniká v oblasti tisku a reklamy. V posledních letech intenzivně maluje. Inspirací je mu francouzská moderna, z našich malířů studuje tvorbu Jana Trampoty, Karla Malicha, Vladimíra Hanuše. Dále se umělecky vzdělává, navštěvuje večerní kurzy kresby figury v Hradci Králové. Ivan Válek vystavoval svoji tvorbu ve Vysokém Mýtě, Trutnově i Hradci Králové.   (re)