Pátý ročník lanových překážek, natažených mezi stromy až ve výšce 10 metrů, však nabídne mnoho novinek!

Návštěvníci se mohou těšit na 100 metrovou lanovku přes jezero a nové lanové překážky, na ukázku hry s létajícím diskem frisbee ultimate, exhibici brazilského bojového tance capoeiry a exhibici footbag, známého u mladých lidí jako „hakis“.

Navíc a vůbec poprvé celý program doplní hudba.

Všichni si přijdou na své

„Každý, kdo přijde shlédne nejen atraktivní ukázky, ale může si vše sám vyzkoušet. Naučíme vás házet diskem způsobem forehand i backhand, od krásných tanečnic a tanečníků získáte základy capoeiry a vicemistři Evropy ve freestylu vás naučí profesionální hakisové triky. Na lanových překážkách si zase vyzkoušíte svoji obratnost a odvahu. Sobotní odpoledne vyvrcholí exhibicí kajakářů. Zaručujeme adrenalin se zábavou. Odpočinou sit a načerpat energii můžete v pojízdné Dobré čajovně. Na akci můžete zůstat celý den, protože nabídneme i občerstvení." zve všechny zájemce koordinátor lanových aktivit Lukáš Tříska.

„Pro návštěvníky jsme připravili náročné lanové aktivity i lehké překážky. Přijít může tedy každý.“ dodává Tříska.

 

V sobotu můžete šplhat od 10 hodin až do 18 hodin, v neděli do 16 hodin.

 

Na vysoké lanové překážky a adrenalinovou lanovku je vstupné 50 Kč. Ostatní aktivity jsou zdarma. Výtěžek poputuje na činnost Nízkoprahového zařízení pro děti a mládež KLÍDEK v Malšovicích.

LABYRINT LAN finančně podpořili město Hradec Králové, Královéhradecký kraj, TESCO a Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR.

Lanový víkend připravili organizátoři ve spolupráci s firmou Authentica Outdoor, Ultimate týmem Létající cirkus Hradec Králové, Abadá Capoeira Hradec Králové a Footbag Hradec Králové.

"Chceme, aby se LABYRINT LAN stal pravidelnou zážitkovou akcí pro hradeckou veřejnost. Nabídneme mládeži i dospělým netradiční způsob, jak trávit volný čas. Lanové překážky pokaždé doplňujeme o další netradiční zážitkové a volnočasové aktivity. Výtěžek ze vstupného vždy věnujeme našemu hlavnímu projektu NZDM Klídek, kde již pátým rokem poskytujeme dětem a mladým lidem pomoc a podporu v obtížných životních situacích,“ vysvětluje na závěr předseda sdružení David Petr.

Tisková zpráva